Волноваха-поранений 5.ua

Журналісти "5 каналу" поспілкувались з свідками теракту під Волновахою

  Загиблих під час обстрілу терористами цивільного автобуса на блокпості вже 13. На місці загинуло дев'ятеро, ще четверо людей померли у лікарні від поранень. Знімальна група "5-го каналу" повернулася з Волновахи, яка оговтується після трагедії.

  Цим людям довелося зазирнути в очі смерті – вони були в автобусі "Златоустівка-Донецьк", коли поруч із ним розірвався снаряд "Граду". Валерій Зубков розповідає – в маршрутку підсів у Волновасі, повертався додому – до Донецька – від родичів. Розповів: "Взрыв огромный, наш автобус исковеркало, двери заклинило, окна все вылетели, мне попало в голову, в руку, кости перебило. Ну а в автобусе рядом со мной парень 25 лет сразу погиб. И весь салон автобуса – людей было очень много, в проходах стояли – все легли. Все в крови, залито".

  З роботи додому повертався механік Юрій Володимирович. Він так само підсів у Волновасі щоб проїхати кілька кілометрів до села Бугас. Чоловік згадує – попри те, що автобус розрахований на 39 місць, салон був набитий людьми.

  Юрий пригадує: "Прыгнул на последнюю подножку – там забито было. Заехали на блокпост, перед нами был один автобус, его проверяли, должны были нас. Взрыв такой, что автобус подпрыгнул, все повылетало. Я стоял возле двери входной, пригнулся. Открыли дверь – и сразу ручьи крови так потекли через весь автобус. Кое-кого вытащили там – вытащили ребята, солдаты. Все остальные побежали в окоп".

  У Волноваській лікарні нині перебувають 12 постраждалих у вчорашній трагедії. Троє з них – у тяжкому стані. Усього поступило18 осіб, 2 зазнали ран, несумісних з життям, одного відправили до Маріуполя, троє поїхали додому.

  На самому блокпості, який обстріляли терористи, так само як і напередодні, чергують бійці батальйону "Київ-2". Вони стверджують – терористи стріляли по них із установки залпового вогню "Град". Як доказ – показують відео, зняте камерою спостереження.

  Це відео українські вояки передали спостерігачам місії ОБСЄ, які приїздили оглянути місце теракту. Бійці сподіваються – міжнародна місія зробить об'єктивні висновки. Експерти уже визначили, що стріляли з боку Докучаївська. Уже знайшли уламки несучої частини і заряду "Града", та виміряли яму. Усього в окрузі розірвалось 27 снарядів.

  На місці трагедії бійці батальйону "Київ-2" поставили пам'ятний хрест. Місцеві несуть до нього свічки та квіти.

  З Волновахи – Тетяна Ігнатченко, Євген Гончаренко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Прем’єр Естонії запевнив Порошенка у незмінній підтримці
  Наступний матеріал
  ВР може оголосити недовіру генеральному прокурору
  Теги:
  Loading...
  ООН і ОБСЄ засудили убивство цивільних під Волновахою

  ООН і ОБСЄ засудили убивство цивільних під Волновахою

  У теракті біля Волновахи винна Росія - МЗС

  У теракті біля Волновахи винна Росія - МЗС

  Помер ще один пасажир обстріляного під Волновахою автобуса

  Помер ще один пасажир обстріляного під Волновахою автобуса

  На Донеччині – День жалоби за жертвами обстрілу у Волновасі

  На Донеччині – День жалоби за жертвами обстрілу у Волновасі