Прем’єр Естонії запевнив Порошенка у незмінній підтримці

  Якщо Росія й далі не дотримуватиметься мирного плану й порушуватиме територіальну цілісність України – про скасування санкцій не може бути й мови.

  У цьому запевнив прем'єр Естонії Тааві Рийвас під час зустрічі з Президентом Петром Порошенко в Києві. З його слів, Естонія поважає державний суверенітет України та підтримує запровадження низки реформ.

  Петро Порошенко вкотре зазначив: Росія не лише не дотримується мінських домовленостей, а й посилює бойові дії. Він наголосив на трагедії, що сталася напередодні поблизу Волновахи, зазначивши: терористи вбивають мирне населення.

  "Пане прем'єр-міністре, ваш візит збігся у часі зі страшною трагедією, що сталася у Волновасі... Просто на блокпосту був обстріляний пасажирський автобус. Загинули цивільні. Для України це – катастрофічна трагедія. Після трагедії рейсу МН-17, після загибелі багатьох цивільних – це ще один доказ того, що злочинці-терористи з так званих "народних республік" грубо порушують мирний план, Мінську угоду", – сказав Петро Порошенко.

  Тааві Рийвас, у свою чергу, запевнив: "Ми тут, щоби показати, що Естонія підтримує відновлення вашої територіальної цілісності, ваші реформи. Ми коротко обговорили і питання санкцій. На мою думку, справа за мирним планом. Якщо він не буде повністю реалізований – а це означає і відновлення територіальної цілісності, повернення Україні контролю над її кордонами – не може йтися про зняття чи полегшення економічних санкцій".

   

  Попередній матеріал
  Завтра в Україні – День жалоби за жертвами терористів
  Наступний матеріал
  Журналісти "5 каналу" поспілкувались з свідками теракту під Волновахою

  Завтра в Україні – День жалоби за жертвами терористів

  ООН і ОБСЄ засудили убивство цивільних під Волновахою

  У теракті біля Волновахи винна Росія - МЗС

  Генсек НАТО вкотре закликав Путіна припинити війну на Донбасі