Фото 24daily.net

"Альфа" не отримувала наказ про нейтралізацію сепаратистів у Слов'янську - Тимчук

  Наказ спецпідрозділу Служби безпеки України "Альфа" про нейтралізацію сепаратистів у Слов'янську так і не був відданий.


  Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук .

  "Сьогодні представниками української влади у невиконанні наказу були звинувачені керівництво і співробітники спецпідрозділу "Альфа". Нам, групі "Інформаційне опір", не вдалося знайти жодних підтверджень того , що "Альфа" отримувала бойовий наказ, який би не виконала", - повідомляє Тимчук.

  Він зазначив, що питання про застосування "Альфи" в Слов'янську дійсно піднімалося. При цьому керівництво "Альфи" вказало на умови, які потрібні спецназу для проведення такої операції - чітке позначення цілей і об'єктів операції, проведення розвідки і рекогносцировки, повне блокування району проведення операції, забезпечення прикриття. Однак нічого з цього не було забезпечено.

  "Тим не менше, "Альфа" була згодна виконувати бойовий наказ згідно тим завданням, до виконання яких вона підготовлена. Більше того - керівництво і бійці спецпідрозділу фактично вимагали віддання подібного адекватного наказу по своєму застосуванню (а це звільнення будівель, нейтралізація терористів і звільнення заручників у всіх видах транспорту і приміщеннях, нейтралізація лідерів ОЗУ і т.д.). Але такий наказ так і не був відданий", - зазначив Тимчук.

   
  Попередній матеріал
  Лавров закликав сепаратистів звільнити спостерігачів ОБСЄ
  Наступний матеріал
  МЗС: Російського аташе оголошено персоною нон ґрата
  Теги:
  Loading...