5.ua

Яценюк назвав дії Путіна міжнародним грабіжництвом

  Дії по фактичній анексії Кримської автономії Росією спровоковані нездоровими імперськими амбіціями Російської Федерації. Таку думку висловив глава українського Уряду Арсеній Яценюк на брифінгу в Кабміні 18 березня на прес-конференції за підсумками селекторної наради з командирами військових частин, дислокованих у Криму.

  "Ми залишаємось і залишались на принципах мирного врегулювання кризи, яка спровокована нездоровими імперськими амбіціями Російської Федерації. Територія Криму є територією української держави. На цій території проживають українські громадяни", - заявив Арсеній Яценюк.

  У той же час, подіям у Москві (з підписанням так званого договору між самопроголошеною владою Криму та Росією), за його словами, можна дати тільки одну кваліфікацію – це "грабіж міжнародного масштабу, коли під прикриттям військ і зброї одна країна, думаючи, за це ніколи не прийде відповідальність, просто прийшла і тимчасово вкрала частину території незалежної держави".

  Глава українського Уряду зазначив, що швидке вирішення цієї проблеми буде складно знайти.

  "Але Росія сьогодні ізольована всім міжнародним співтовариством. І порушення міжнародного права потягне з собою відповідальність - політичну, економічну і дипломатичну", - підкреслив Яценюк.

  Він також нагадав, що західні партнери ввели першу фазу санкцій проти Росії та вже планують посилення тиску на агресора.

  Попередній матеріал
  ЗМІ повідомляють про смерть лідера чеченських бойовиків Доку Умарова
  Наступний матеріал
  Переселенцям з Криму влада надасть житло – Мін`юст
  Loading...