5.ua

Вдала тактика військових у Криму забезпечує Україні моральну перевагу в конфлікті

  Тактика ненасильницького спротиву, якої притримуються українські армійці у Криму, забезпечує Україні моральну перевагу в конфлікті. Так, вважають військові експерти Центру Разумкова.

  На думку Олексія Мельника відбувся психологічний перелом на користь українських військових, які продемонстрували витримку та не піддалися на провокації росіян. Головною ціллю дій армійців стало недопущення жертв за будь яких обставин. Микола Сунгуровський вважає, однією з причин такої установки є і пам`ять про нещодавні смерті на Майдані.

  Олексій Мельник, співдиректор військових програм Центру Разумкова: «Моральна перевага і психологічна на стороні України, за рахунок цього Україна залучилася потужною міжнародною підтримкою».

  Микола Сунгуровський, директор військових програм Центру Разумкова: «Несопротивление во многих случаях оказывает большое значение почему? Потому что обороняющаяся сторона она тем самым повышает свою легитимность. Легитимность это не только соответствии закону. Это повышение доверия населения, которое не втягивается в кровавое противостояние».

  Попередній матеріал
  Місія ОБСЄ розпочала свою роботу в Криму
  Наступний матеріал
  ЄББР готовий надати Україні кредити на 5 мільярдів євро
  Теги:
  Loading...