Змінилось керівництво і у Києво-Печерського історико-культурного заповідника

  Змінилось керівництво і у Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

  З посади генерального директора звільнили Марину Громову. Натомість призначили - Вікторію Лісничу. До цього вона була заступником міністра культури. Офіційна причина порушення умов контракту. Утім екс-директор стверджує, що це не так. Її звільнили під час лікарняного. До того ж, лише 4-ого січня - КРУ закінчило перевірку заповідника. Марина Громова - переконує: порушень не виявили. Новий керівник - від коментарів поки що утримується.

  Марина Громова, колишній директор Національного Києво -Печерського історико-культурного заповідника: "Я не розумію, що я порушила. З такими показниками. Заповідник в 2011 році перевиконав план по всім показникам. Що стосується фінансових показників ми перевиконали план на 180 %. Ми заробили на бюджет біля 17 млн. гривень. Такого заробітку не було ніколи".

  Павел, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври: "Сказати щось особисте я не можу. Тому що мене ніхто не ставив до відома, за що зняли у нас ніяких не було непорозумінь, півтора року ми жили дуже мирно. Багато ми зробили спільної праці для монастиря, для музею".

  Попередній матеріал
  Зміна керівництва у "Київенерго"
  Наступний матеріал
  Чудотворний список ікони Почаївської Божої Матері привезли до Києва
  Теги: