метінвест
метінвест Фото socportal.info

Зміна власника "Покровської вугільної групи" є позитивним сигналом для іноземних інвесторів – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Зазначається, що ця купівля стала позитивним сигналом для окупованих територій

  Придбання компанією "Метінвест" контрольного пакету акцій "Покровської вугільної групи" стало одним з позитивних подій в Україні в 2021 році за версією OBOZREVATEL – про це повідомляє саме видання. 

  Як зазначається, "Покровська вугільна група" – найбільший в Україні виробник коксівного вугілля. А країна після початку військових дій на Донбасі якраз зіткнулася з його дефіцитом.

  У матеріалі "ТОП–10 подій в українському суспільстві та бізнесі в 2021" йдеться, що ця купівля стала позитивним сигналом для окупованих територій. Також це важливо для іноземних інвесторів, адже є сигналом того, що Україна впевнена: Донбас розвиватиметься і скоро в регіон прийде мир. Тому іноземці почнуть вкладати сюди набагато більш охоче, вважають автори.

  "Успішні промислові проекти в містах Донбасу демонструють, як розвивається підконтрольна Україні частина регіону, на контрасті з соціально–економічним занепадом окупованого Донбасу. Зростання шахтарських зарплат, поліпшення культури організації праці, інвестиції в промисловість, які сприяють модернізації логістичної і соціальної інфраструктури чітко демонструють, кому під силу розвивати регіон, а хто приводить його в занепад ", – сказано в матеріалі.

  За інформацією самого "Метінвесту", компанія має намір застосовувати зважений підхід до управління борговим портфелем "Покровської вугільної групи", погасити борг в найкоротші терміни і зосередитися на розвитку підприємств.

  Попередній матеріал
  Відмовилися від пільг: Кривий Ріг додатково отримав 78 млн грн податків від підприємств "Метінвесту"
  Наступний матеріал
  Канцлер Австрії Себастьян Курц скористався літаком олігарха Фірташа – ЗМІ
  Теги:
  Loading...