Кривий Ріг
Кривий Ріг Вікіпедія

Відмовилися від пільг: Кривий Ріг додатково отримав 78 млн грн податків від підприємств "Метінвесту"

  Читайте по-русски
  Загалом минулого року" Метінвест " виплатив податків і зборів на 22,1 млрд грн

  За підсумками 2020 року підприємства Групи компаній "Метінвест" у Кривому Розі перерахували до державної скарбниці та місцевого бюджету 9,9 млрд гривень. Серед найбільших платників податків – Північний, Центральний, Південний та Інгулецький гірничо-збагачувальні комбінати.

  Основні джерела фінансування бюджетів – податок на прибуток, єдиний соціальний податок, податок на доходи фізичних осіб та плата за користування надрами. Загалом минулого року" Метінвест " виплатив податків і зборів 22,1 млрд грн, що на 5% більше, ніж у 2019 році.

  Крім того, в 2020 році підприємства "Метінвесту" відмовилися від запропонованих владою податкових канікул, пов'язаних з введенням протикоронавірусного карантину. Крім того, з липня по вересень Інгулецький, Центральний і Північний ГЗК перерахували до бюджету міста прибутковий податок і плату за землю – в подвійному розмірі.

  За цей період Кривий Ріг додатково отримав 78 млн грн. Саме ці кошти пішли на виплату заробітної плати працівникам комунальних підприємств, забезпечення лікарень необхідним обладнанням, ремонт об'єктів інфраструктури.

  "Підприємства "Метінвесту" є містоутворюючими в Кривому Розі – основними роботодавцями для жителів міста та сусідніх сіл і найбільшими платниками податків. Підприємства продовжують реалізовувати соціально-важливі проекти для жителів, наші інвестиції носять стратегічний характер і спрямовані на довгостроковий розвиток міста та об'єднаних територіальних громад. Протягом багатьох років "Метінвест" допомагає покращувати інфраструктуру, будує спортивні та культурні об'єкти, підтримує освітні установи. Минулого року ми зіткнулися з новим викликом – пандемією COVID-19. І спрямували всі зусилля на боротьбу з коронавірусом, підтримку міських і сільських медичних установ", – акцентував генеральний директор Північного ГЗК Андрій Скачков.

  Також, спільно з фондами акціонерів компанії Ріната Ахметова і Вадима Новинського підприємства передали для медичних установ міста 20 апаратів ШВЛ експертного класу, ПЛР-аналізатор, спецбокси для транспортування хворих, експрес-тести, біокостюми, респіратори і маски з високим ступенем захисту. За підтримки Інгулецького ГЗК було відремонтовано два бокси інфекційного відділення лікарні №17, куплені кисневі концентратори.

  У рамках меморандумів про соціальне партнерство підприємства "Метінвесту" також системно розвивають територіальні громади Карпівки, Новолатівки, Широкого, Глеюватки, Червоненки та смт Петрове, де проживають працівники та члени їх сімей. Комбінати ремонтують школи, дитячі садки, амбулаторії та лікарні, набувають необхідне медичне обладнання, комп'ютерну техніку, ремонтують дороги, дитячі та спортивні майданчики.

  Попередній матеріал
  Підсанкційний завод Оксани Марченко в Росії модернізують, щоб випускати елітний бензин – "Схеми"
  Наступний матеріал
  Зміна власника "Покровської вугільної групи" є позитивним сигналом для іноземних інвесторів – ЗМІ
  Теги:
  Loading...