Завтра відкриється перша цьогоріч сесія Київради

  Відкрити першу цьогорічну сесію має завтра Київрада. Уже двічі дату відкриття переносили через неготовність проектів рішень.

  Однак і до сьогодні третину питань порядку денного так і не підготували. Зокрема, йдеться "Про зміни до бюджету Києва". Цей проект-рішення депутати отримали лише кілька годин тому. Утім, уже мають до нього зауваження. За словами співголови фракції "Блоку Черновецького" Алли Шлапак, на надбавки вчителям і освітянам - передбачається лише 80 мільонів гривень. Цих грошей вистачить лише на два місяці, тоді як на рік треба близько півмільярда гривень. Також завтра Київрада має розділити один мільярд гривень. Це субвенція із держбюджету на підготовку об`єктів футбольного Євро. А от чи буде головувати на сесії міський голова Леонід Черновецький - невідомо. Нагадаємо, напередодні його радник Марта Гримська заявляла: мер можливо приєднається до депутатів.

  Алла Шлапак, співголова фракції "Блок Черновецького": "Дуже багато питань, дійсно, по тим же 80-ти мільйонам - як вони будуть розподілені, за яким принципом, на який термін. Відповіді немає. По пайовим участям - велика кількість питань. Чому одним суб`єктам надається така пільга, іншим суб`єктам не надається".

  Тетяна Меліхова, депутат Київради, БЮТ: "Якщо подивитися земельні питання, знову 2.5 га роздються вільних земельних ділянок фізичним особам. Що це за люди, за якими ознаками вони отримують в пріортиеті ці земельні ділянки - для нас невідомо. Вчора на погоджувальній раді Леся Довгого ставила питання: всі непідготовлені питання, проектів рішень яких нема, зняти з розгляду".

  Тим часом фракція "Блок Віталія Кличка" планує завтра перейменувати себе на "УДАР Віталія Кличка". Під такою назвою політична сила торік брала участь у місцевих виборах по Україні і планує працювати з такою назвою і надалі.  

  Попередній матеріал
  7 матчів продовжили регулярний чемпіонат НХЛ
  Наступний матеріал
  ВРУ не відновила мораторій на пеню за борги по ЖКП
  Теги: