7 матчів продовжили регулярний чемпіонат НХЛ

Сім матчів продовжили регулярний чемпіонат НХЛ. В одній із зустрічей зійшлися лідери Східного Дивізіону. На арені «Санкт Піт Таймс Форум» місцева «Тампа Бей Лайтнінг» приймала «Філадельфія Флаєрз».

Рахунок у звітному протистоянні було відкрито у середині стартового періоду – стараннями ван Рімсдіка повели гості. «Блискавки» відповіли на це у самому дебюті другого ігрового відрізку – Мур зрівняв рахунок. Та зовсім скоро Хартнелл, скориставшись більшістю, знову вивів «Флаєрз» вперед. А згодом Поу, реалізувавши буліт, збільшив перевагу гостей. До завершення другого періоду «Тампі» теж вдалося закинути двічі. Лекавальє, реалізувавши чисельну перевагу, одну шайбу відквитав. А Перселл вирівняв шальки терезів. Більше, ані в основний час, ані в овертаймі жодній із команд закинути не вдалося. У серії ж булітів перемогу «Філадельфії» приніс Тімонен, 4:3.

У чемпіонаті білоруської Екстраліги "Сокіл" поступився "Неману"