ВРУ не відновила мораторій на пеню за борги по ЖКП

  За несвоєчасну оплату за комірне - штрафуватимуть і надалі. Парламент провалив законопроект, який накладав мораторій на стягування пені з боржників за комунальні послуги.

  Відтак, пеня нараховується із першого січня цього року. Штраф - одна десята відсотка за кожен прострочений день. У такий спосіб - намагаються зменшити загальну заборгованість держави та реформувати житлово-комунальний комплекс. Нагадаємо, ще у 1996-му році Верховна рада заборонила стягувати пеню через масові затримки зарплат і пенсій. Утім торік у грудні цей закон скасували.

  Олег Ляшко, народний депутат, позафракційний: "Що ви дурите народ, ви мільярди тут заробляєте одними голосуваннями, а три копійки простим людям дать не хочете. Там елементарне питання - ноль один відсоток пені. Зробіть крок назустріч людям, проявіть повагу. А то тільки про власні інтереси дбаєте".

  Володимир Литвин, голова Верховної ради: "Давайте говорить не ви, а ми, тому що ці суми на комунальні послуги виникли не сьогодні, а виникли давно. Тому давайте говорити про спільну відповідальність всієї ВР за те що ми тут робимо і робили раніше. А намагання сподобатися - воно дуже гарне, від цього людям солодше не стане".

  Попередній матеріал
  Завтра відкриється перша цьогоріч сесія Київради
  Наступний матеріал
  Забудовник ТРЦ біля метро "Театральна" - Почесний консул РФ
  Теги: