Забудовник ТРЦ біля метро "Театральна" - Почесний консул РФ

  Листа із вимогою звільнити Почесного консула Російської федерації в Чернігові Вагіфа Алієва вимагає від Президента Росії громадськість Києва. Листа із такою вимогою направили Дмитру Медведєву.
  Під ним - підписи трьох тисяч киян і ще сотня працівників Театру російської драми. Усі вони переконані: будівництво на "Театральній" не припиняється через лобіювання інтересів російських бізнесменів.

  Будівництво торгового центру на "Театральній" росте, мов на дріжджах. Поки будівельники зводять останній поверх - театрали пишуть листа Президенту. Цього разу - російському. Активісти знову зібралися, щоби сказати "ні" чотириповерхівці на місці колишнього скверу, та ще й над самісінькою станцією метро "Театральна". Кажуть, здивовані - прокуратура ще місяць тому скасувала всі дозволи на будівництво. Натомість, на Пушкінській робота кипить. Активісти кажуть - будівництво лобіює почесний консул Російської Федреації, бізнесмен Вагіф Алієв. Зневірившись у чиновниках українських, написали листа до Президента Росії Медвєдєва.

  Сотня акторів та працівників театру російської драми Лесі Українки, які підписалися під зверненням до Мєдведєва, кажуть - останнім часом частіше виходять на мітинги, ніж на сцену. Ходить на мітинги як на роботу і колишній головний архітектор Києва Микола Жариков. Він  переконаний  - писати листи марна справа.

  У Посольстві Російської Федерації 5 каналу повідомили - пан Алієв не є дипломатом. Натомість, порадили звернутися до офісу бізенсмена. Проте там із коментарем попросили зачекати. Тоді як архітектори та громадські активісти одностайні - будівельні крани не зникнуть з Театральної доти, доки не з`явиться останній поверх торговельного центру. Адже навіть якщо його знесуть - забудовник натомість може отримати чималу компенсацію. А її розмір напряму залежить від обсягу виконаних робіт.

  Ганна Рибалка, Юрій Піднісевич, 5 канал.

  Попередній матеріал
  ВРУ не відновила мораторій на пеню за борги по ЖКП
  Наступний матеріал
  У Києві очікується рекордне похолодання
  Теги: