Металургія
Металургія censor.net.ua

"Зараз у небезпеці всі металургійні підприємства": Каленков про наслідки законопроєкту 1210

  Документ передбачає значне підвищення ренти на залізну руду, і тим самим робить металургійну галузь в Україні збитковою, каже він

  Законопроєкт 1210 ставить під загрозу всі металургійні підприємства України. Про це заявив президент ОП "Укрметалургпром" Олександр Каленков, повідомляє 112.ua.

  "Металургія знаходиться в досить важкому стані, всі металургійні підприємства України з початку року – збиткові", – нагадав він.

  А якщо закон буде прийнято в поточному вигляді, то це зупинить підприємства не лише в Кривому Розі, а й по всій Україні, зазначає Каленков.

  "Минулого місяця закрилося три підприємства. Мінімально до технологічних можливостей зменшені обсяги виробництва. Фактично – консервація. Два з цих підприємств в Дніпропетровському регіоні, наприклад. Це ті підприємства, які були найбільш вразливими. Але зараз у небезпеці знаходяться всі підприємства: в Маріуполі, Дніпропетровську та інших містах", – заявив Каленков.

  Видання нагадує, що у Верховній Раді збираються розглянути зміни до податкового законодавства, винесені в законопроект 1210. Сам документ передбачає значне підвищення ренти на залізну руду, і тим самим робить металургійну галузь в Україні збитковою, а металопродукцію – неконкурентною на світових ринках через різке зростання її ціни.

  Попередній матеріал
  Ухвалення законопроєкту №1210 вдарить по рейтингах президента – Фесенко
  Наступний матеріал
  Угорщина під час візиту Путіна заблокувала заяву НАТО щодо України
  Теги: