Володимир Фесенко
Володимир Фесенко Facebook

Ухвалення законопроєкту №1210 вдарить по рейтингах президента – Фесенко

  Читайте по-русски
  Парламентарі повинні в першу чергу дбати про інтереси звичайних українців, а не олігархів, – наголошує експерт

  Ухвалення законопроєкту №1210 здатне спровокувати соціальний вибух. Про це заявив в ефірі "24 каналу" політичний експерт Володимир Фесенко.

  З його слів, причиною цього можуть стати запропоновані депутатами податкові зміни, які неминуче призведуть до закриття більшості підприємств гірничо-металургійного комплексу та залишать без роботи десятки тисяч українців. У тому числі і в рідному місті президента – Кривому Розі.

  Тож, на думку експертів, ініціатори законопроєкту №1210 б'ють не тільки по гірничо-металургійному комплексу, а й по рейтингах чинного президента України.

  "Металургійні підприємства здебільшого локалізовані у великих містах. При чому деякі з населених пунктів знаходяться в зоні конфлікту. Збільшення податкового тягаря призведе до зростання напруги як соціальної, так і політичної. Негативний влив може бути і в рідному місті президента – Кривому Розі. Там потужне гірничовидобувне підприємство. Уявіть собі, якщо люди опиняться на вулиці. Про яку підтримку Зеленського тоді можна буде говорити", – зазначив політолог.

  І додав: "Дійсно, потрібно шукати додаткові джерела надходження, безумовно. Але парламентарі повинні в першу чергу дбати про інтереси звичайних українців, а не олігархів. Потрібна певна соціальна справедливість, щоб саме олігархи платили більше. Але так, щоб не завдати шкодити людям, які працюють на металургійних підприємствах і щоб не нашкодити економіці України в цілому", – пояснив Фесенко.

  Нагадаємо, законопроєкт №1210 суттєво піднімає рентні платежі на видобуток руди та запроваджують подвійне оподаткування продуктів переробки. У випадку ухвалення цього законопроєкту, економісти та міжнародні експерти попереджають про загрозу існуванню гірничометалугрійній галузі України.

  Попередній матеріал
  Українська металургія стане неконкурентною через новий законопроєкт №1210 – експерт
  Наступний матеріал
  "Зараз у небезпеці всі металургійні підприємства": Каленков про наслідки законопроєкту 1210
  Теги: