Металургія
Металургія censor.net.ua

Закони, що пропонуються для гірничо-металургійного комплексу, можуть його поховати – нардеп

  Читайте по-русски
  Законопроект №1210 порушує дотримання принципу стабільності

  Нищівний шквал критики отримали законопроекти №1209 та №1210, які пропонують зміни до податкового кодексу. Як передає "5 канал", документи створюють низку ризиків, що є неприйнятними ані для простих громадян, ані для компаній, ані для держави.

  Приміром, як заявив народний депутат Муса Магомедов, у законах які пропонуються для ГМК – відсутня логіка, вони можуть похоронити галузь: "У ході обговорення, фахівці зазначили що вказані законопроекти "суттєво посилюють податковий тягар для громадян та підприємств".

  Зазначається, що законопроект №1210 порушує дотримання принципу стабільності.

  Податковій повернуться повноваження для здійснення оціночних суджень, вважає адвокат Олександр Шмяткін: "Приміром, 3-4 разове збільшення рентної плати викине вітчизняний ГМК за межу рентабельності. Його місце на світових ринках дістанеться росіянам. Фахівці застерігають, ГМК забезпечує третину експортного потенціалу України. Недонадходження валюти призведе, у свою чергу, до знецінення гривні".

  Нагадаємо, сьогодні Україна залишається країною з найбільшою інфляцією в Європі із показником на рівні 9%. А будь-яка антиінфляційна політика має спрямування на підйом економічного виробництва.

  Попередній матеріал
  Естонія та Грузія також не визнали "вибори" в окупованому Криму
  Наступний матеріал
  Запаси газу в Україні сягнули максимуму за останні 7 років – "Нафтогаз"
  Теги: