Металургія
Металургія Прес-служба \"АрселорМиттал Кривой Рог\"

Законопроєкт 1210: підвищення ренти для українських металургів грає на руку Росії – експерт

  Читайте по-русски
  Хоча підвищення ренти на видобуток руди у ВР ще не затвердили, проблеми в металургії вже почалися, каже Попов

  Пропоноване законопроектом 1210 підвищення ренти для металургії знищує галузь в Україні і грає на руку Росії. Підвищення податків завадить українським металургам конкурувати з росіянами. Про це на своїй сторінці у Facebook написав експерт Українського інституту майбутнього Ігор Попов.

  Експерт каже: попри те, що підвищення рентної плати на видобуток руди Верховна Рада ще не затвердила – проблеми в металургійному виробництві вже почалися.

  "Сьогодні зявилися новини про зупинку виробництва на Дніпровському металургійному комбінаті в Кам'янському. Перед тим про плани зупинки частини виробництва оголосив "АрселорМіттал" та ДМЗ в Дніпрі. Мабуть, математика, закладена в змінах податкового законодавства, в законопроекті 1210, не знаходить підтвердження в практиці українських промисловців", – написав Попов.

  Експерт переконаний, що підвищення ренти зробить нерентабельними поставки українського прокату на китайський ринок. А вища, ніж у країнах – конкурентах України в металургії – рента витіснить українську бізнес зі світових ринків.

  "Лібертаріанці пропонують встановити ренту вищу, ніж у країнах-конкурентах (Австралії, Бразилії чи Казахстані). Основні ринки після закриття українських виробників займуть російські компанії. Може, в цьому і полягає економічна складова "Формули Штайнмаєра"? До речі, імпорт електроенергії з Росії вже розпочинається", – додав він.

  Попередній матеріал
  Без парасольок не обійтися: грози й дощі накриють більшу частину України
  Наступний матеріал
  На Полтавщині мікроавтобус збив на смерть патрульну
  Теги: