Законопроєкти
Законопроєкти відкриті джерела

Законопроєкт 1210: металурги попереджають про катастрофічні наслідки для своєї галузі і пропонують відкликати документ

  Читайте по-русски
  Крім питань, які турбують гірничо-металургійний комплекс, до законопроєкту є претензії від інших учасників ринку, кажуть у ФМУ

  На думку представників українського бізнесу, законопроєкт 1210, який передбачає різке підвищення ренти за видобуток залізної руди в Україні, слід відкликати. За це висловилися глава Федерації металургів України Сергій Біленький і народний депутат України Муса Магомедов. повідомляє 112.ua.

  "Поки ми не знайшли жодного компромісу ні в межах робочої групи, ні на засіданнях профільного комітету. Крім тих питань, які турбують гірничо-металургійний комплекс, цей законопроєкт має безліч інших претензій від інших учасників ринку. Тому я вважаю, що найкращим варіантом було б його відкликати", – вважає Біленький.

  У разі прийняття закону в нинішній редакції можливі катастрофічні наслідки як для підприємств, так і для економіки України в цілому, вважають експерти. На засіданні робочої групи з питань зміни рентних платежів було продовжено обговорення проєкту закону.

  "Є рекомендації МВФ, є міжнародники. Залучити їх і після їхньої оцінки стану галузі, і в цілому, і в порівнянні роботи з міжнародними компаніями. Після цього зробити пропозицію щодо зміни податків", – заявив Магомедов.

  Раніше критичні зауваження щодо законопроєкту висловлювалися в Європейській бізнес-асоціації та Американській торговельній палаті.

  Попередній матеріал
  Україна опустилася у світовому рейтингу конкурентоспроможності – інфографіка
  Наступний матеріал
  Адвокати Порошенка подали до ДБР заяву проти Дубінського через брехню – подробиці
  Теги: