Захисники тварин пікетували ВРУ

  Не розглядати законопроект "Про реформування та вдосконалення дозвільної системи у сфері охорони навколишнього природного середовища" у другому читанні до нового скликання Верховної Ради закликають зоозахисники.

  Сьогодні вони пікетували комітет парламенту, де відбувалася погоджувальна рада. Невдоволення зоозахисників викликає, зокрема, список видів, які підлягають необмеженому відстрілу. До нього потрапили безпритульні собаки і коти. Дозвіл на добування тварин даватимуть місцеві державні адміністрації. Такі зміни, переконані активісти, дозволять безкарно вбивати тварин-безхатченків просто в середмісті.

  Тетяна Метельова, активістка: "Фактично, за цими змінами дозволяється полювання в населених пунктах на будь-яких дрібних тварин, в тому числі домашніх, під назвою "бродячі собаки і коти", будя-яка тварина, яка загубилася у господаря - на ній не написано, що вона господарська, а стрілянина довзоляється".

  Оксана Чернецька, активістка: "Будь-яка людина бере дозвіл на відстріл - добування безхатніх тварин, грачів там, кішок, ще когось і стріляє по людях і каже -я просто промазала. Не допустимо в межах міста використовувати будя-яку зброю".

  Попередній матеріал
  Психологи: життя у великому місті викликає стрес і психічні розлади
  Наступний матеріал
  Шевченко відмовився стати тренером національної збірної
  Теги: