Шевченко відмовився стати тренером національної збірної

  Андрій Шевченко не буде тренером національної збірної України з футболу - принаймні, найближчим часом. На зустрічі з керівництвом ФФУ Шева відхилив спокусливу пропозицію президента федерації, Анатолія Конькова.

  Аргументуючи своє рішення, Андрій наголосив, що для нього завжди було честю виходити на поле у футболці національної збірної, і він вірить, що у "синьо-жовтих" ще залишаються шанси пробитися до фінальної частини Чемпіонату світу-2014. Однак, очолити головну команду країни зараз, як зізнався екс-форвард, було б для нього поспішним кроком. В той же час, Шевченко висловив вдячність керівництву Федерації за високий рівень довіри. Нагадаємо, Анатолій Коньков заявив про своє рішення бачити саме Шеву на чолі "націоналки" минулого тижня – перед товариською грою з командою Болгарії. Андрій, який ще не має тренерської ліцензії, взяв час на роздуми і, зваживши всі "за" та "проти", вирішив, що краще буде відмовитись.

  Додамо, що виконувач обов`язкsd головного тренера збірної України, Олександр Заваров, одразу після відмови Шевченка очолити "синьо-жовтих" підтвердив своє велике бажання працювати з національною командою на постійній основі.

  Попередній матеріал
  Захисники тварин пікетували ВРУ
  Наступний матеріал
  Завтра "Шахтар" зіграє на виїзді проти найкращого клубу Данії
  Теги: