Психологи: життя у великому місті викликає стрес і психічні розлади

  Мешканці столиці найбільш схильні до неврастенії та психічних захворювань. Серед причин, що призводять до цього - стрімкий темпоритм сучасного життя.

  Найбільш уразливі - чоловіки творчих професій, а серед жінок - економісти. Фахівці радять звернути особливу увагу на своє психічне здоров`я передусім людям з розладами сну, підвищеною роздратованістю та проблемами із концентрацією уваги та пам`яті. Аби запобігти психічним розладам не варто забувати про спорт та відпочинок, не замінювати повністю живе спілкування віртуальним, та не відкладати розв`язання проблем на потім. 

  Алла Чайковська, психолог: "Даже сама жизнь в большом городе, она вызывает стресс. И по статистике, в больших городах увеличивается с каждым годом число психических заболеваний. Бетонные коробки, которые стоят кругом, они тоже действуют на психику. Дома, я имею в виду, транспорт, ожидание транспорта, вся эта суета, большое скопление людей..."

  Юрій Садовський, психолог: "Житель столицы очень крепко оторван от природных ритмов. Есть еще регионы, где люди более к ним подвязаны. Те же темпы, те же количества встреч в сутки, те же количество планов, спешка, нервотрепка там поменьше. В районных центрах, в глубинке - там люди поспокойнее. У них многих разновидностей невротических не встретишь".

  Попередній матеріал
  Поміж висоток на Позняках збереглась приватна ферма
  Наступний матеріал
  Захисники тварин пікетували ВРУ
  Теги: