Поміж висоток на Позняках збереглась приватна ферма

  Оазис тихого сільського життя серед київських висоток. У спальному районі столиці під вікнами новобудов пасуться кози, гуляють вівці та індики. Їхні власники - колишні мешканці села Позняки. Багато років тому їхні сусіди проміняли старі будинки на квартири. А от родина Юрченків прощатися з домівкою не захотіла. Ділянку, кажуть, хочуть приватизувати, щоб не дісталася забудовникам.

  Кози, індички та кільканадцять хряків - під вікнами столичних багатоповерхівок утворилося ціле тваринне царство. Наприклад, погодувати ось цього хряка приходить купа місцевих дітлахів. Щоправда, їхні батьки сусідством таким незадоволені. Кажуть - багато сміття навколо будинків.

  У їхньому господарстві є що показати, хизуються господарі. За кілька кроків від сусідських під`їздів на власному обійсті тримають домашній звіринець.

  Господарі: "У нас есть кролики декоративные, кроли серые, гигансткие...".

  А крім вуханів - ще три кози, одна вівця, кілька індичок та зо три десятки свиней. І це ще не все. З вікон багатоповерхівок мешканці спостерігають за зграями курей та гусей, що ходять поблизу двору Юрченків.

  Місцеві мешканці: "У них там пасутся, на люцерне там, гуси пасутся. Одна овца".

  Звіринцем опікуються всі члени родини. А живе в цих двох невеличких будинках аж шестеро сімей. Ще коли Позняки були не територією столиці, а селищем, в будинку жив дід господині, Наталі Юрченко. Пізніше - розповідає жінка - місце почали забудовувати. Залишати родинне гніздо сім`я відмовилася навідріз. Тепер на ділянку кинули оком у "Київміськбуді". Хочуть звести тут 25-поверхівку. Пані Наталя каже, що забудовникам їхня ферма на заваді стала.

  Наталя Юрченко: "Я взагалі не хочу продавати. Я хочу тут жити! Хай діти думають - я думаю, вони теж продавати не будуть її".

  Родина Юрченків хоче домогтися приватизації ділянки, і набудувати тут свого житла. Побоюються - ласий шматок землі завбільшки у шістдесят соток у них можуть відібрати задарма. Тож нині відстоюють свою правду в судах. Тим часом, ферма Юрченків привертає увагу натовпів цікавих.

  Мама з дитиною: "Там козочка ще є. Козочка як каже?"

  Дитина: "Ме-ме-ме".

  Мама з дитиною: "Дивно, що в наш час таке може залишитись!"

  Колишня сусідка Юрченків надивуватися не може - квартиру на любов до тварин, каже, нізащо не проміняє.

  Колишня сусідка: "Нєт-нєт-нєт! Хай там і золото буде! Я такого не хочу!"

  Ганна Рибалка, Сергій Клименко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Справу щодо розкрадання у столичному метро направили до суду
  Наступний матеріал
  Психологи: життя у великому місті викликає стрес і психічні розлади
  Теги: