Забудовник просить ЮНЕСКО зберегти висоту новобудови на Гончара

  Прохання на найвищому рівні. "Інвестиційно-будівельна група" - вона зводить офісний комплекс на Гончара - просить ЮНЕСКО зберегти висоту новобудови.
  Про це заявив головний архітектор Києва Сергій Целовальник. За його словами, забудовника неодноразово запрошували на засідання Містобудівної Ради. Однак представники компанії на зустріч не з`явилися через перемовини з ЮНЕСКО у Франції. Крім того, сам головний архітектор упевнений - 9-ти поверховий будинок, який зводиться в охоронній зоні Софії Київської, не псуватиме навколишній краєвид і не перекриватиме куполи заповідника.

  Сергій Целовальник, головний архітектор Києва: "Там прямого влияния на Софию Киевскую визуального нету. Это счастливое совпадение, что та высота здания, которая заложена в проекте, она не мешает Софии ни с какой точки зрения. Авторы даже запускали зонт, поднимали до строительства шарик на высоту, которая будет и со всех точек Киева снимали этот шарик".

  Впевнений у законності скандальних забудов і голова КМДА Олександр Попов. В інтерв`ю одному з телеканалів він повідомив - у забудовника є всі документи для початку і завершення будівництва. Зупинити роботи на Гончара та Театральній може лише компенсація інвесторам. А це - один мільярд гривень з міського бюджету.

  Попередній матеріал
  НАТО готується до будь-якого розвитку подій у Лівії [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Перший день Великого посту розпочався у християн східного обряду [репортаж, відео]
  Теги: