Забудова у Десятинному провулку руйнує сусідні будинки [відео]

  Через будівництво у Десятинному провулку руйнуються сусідні житлові будівлі. Про це 5 каналу повідомили мешканці Володимирської вулиці. Вони скаржаться - у їхніх оселях з`явилися тріщини. Забили на сполох, щойно їх залило водою. "Водоканал" труби полагодив, а от відповідальних за тріщини у стінах - немає.

  Місцеві мешканці: "Коли вони щось робили - починав будинок трястися і падали дрібні куски. Це уже місяць, а може менше, ніж місяць".

  Місцеві мешканці: "Ось яка пішла тріщина".

  Ірина Анатоліївна у будинку на Володимирівській, 6 таких тріщин нарахувала кілька десятків. Жінка переконана: якби не ремонт, який мешканці зробили власним коштом, їх було би значно більше.

  Ірина Єременко, мешканка будинку: "Дом дал осадку одним боком. В общем, все это крыло, которое шло по Десятинному переулку, пошло куда-то вниз. Мы дома уже не ночуем".

  А кілька днів тому мешканців сусідніх будинків посеред ночі залило водою - прорвало труби. "Водоканал" наступного дня усе полагодив. Утім, наслідки лишилися: пошкоджений ламінат не дає відкрити двері.

  Мешканці будинку переконані: причина аварії - нова теплотраса, яку проводили до скандальної забудови. Тому працівників "Київгазу" зустрічають із осторогою.

  Місцеві мешканці: "И вот теперь "Киевгаз" - это после запрета Киевсовета".

  Журналіст: "Які роботи зараз відбуваються?"

  Працівник "Київгазу": "Пожалуйста, без коментариев".
   

  Юристи мешканцям постраждалих будинків радять звертатися до суду. За законом, відповідальність за тріщини у помешканнях лежить на забудовнику.

  Марина Соловйова, юристка: "Є ще інвестор, це компанія "Лівадія", та замовник - це Київський патріархат. Вони мають утрьох розібратися - безпосередньо хто має відшкодувати ті збитки, які були нанесені цим будівництвом".

  Історія будівництва на Десятинному провулку, на залишках княжого палацу, почалася торік восени. Саме тоді знесли старі будинки. На замовлення православної церкви Київського патріархату там планували звести торгівельно-господарську споруду. На початку грудня у справу втрутилася прокуратура. Опісля інспекція Держархбудконтролю задовольнила її подання про скасування дозволу на будівництво.

  Наталя Новосядла, Олексій Іванченков, 5 канал

  Попередній матеріал
  Керівників немає уже у 4-х районах Києва [відео]
  Наступний матеріал
  Чиновники КМДА розхвалюють результати реформи медичної галузі
  Теги:
  Loading...