Забезпечити громадський порядок під час сесій Київради - вимагає від міліції столична прокуратура

  Забезпечити громадський порядок під час сесій Київради - вимагає від міліції столична прокуратура. У відомстві розпочали розслідування щодо сьогоднішніх подій у будівлі КМДА. І наголосили, що їх спричинила пасивність правоохоронців.

  Тим часом пів-сотні пікетувальників залишаються у Київраді - зайняли приміщення Колонної зали. Кажуть, чатуватимуть там - доки їхні вимоги не виконають. Йдеться, зокрема, про можливість вільного доступу містян на сесію. Пікетувальники сподіваються обговорити це питання із секретарем Київради Галиною Герегою. Однак вийти до них вона відмовилася. Тим часом голова КМДА Олександр Попов зустрівся з ініціативною групою та пообіцяв спростити процедуру доступу містян до лівого крила споруди, яке підпорядковується Київській міськадміністрації.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Ми домовилися і взяв на себе таку функцію, щоб обговорити разом з депутатським корпусом питання того, щоб була якась квота визначена щоб при засіданні міської ради могли бути присутні ті, кого визначать громадські організації".

  Ігор Луценко, активіст: "До того моменту як тільки не почнеться хоча б якийсь нормальний діалог з цього питання з Герегою це як мінімум. думаю що і до вирішення цього питання люди готові тут стояти".  

  Странніков: "Буде встановлений спеціальний режим пропуску гродадськості в першу чергу це стосується лівого крила, якщо дивитися на будівлю міської адміністрації з Хрезщатика, тому це єдине фактично, що ми домоглися. на наші прохання все ж таки якимось чином зконтактувати народних депутатів і депутатів київради з галиною герегою відповідь була одна - ви самі можете це зробити".

  Зранку близько ста громадських активістів та представників київського осередку партії "Свобода" пікетували столичну мерію та заблокували головний вхід до КМДА. Вимагали вільного доступу для громадян на сесію Київради, як це передбачено законодавством. Через штурм - сесію Київради так і не розпочали. Засідання, на якому мали розглядати бюджет, перенесли на завтра.

  Попередній матеріал
  Все більше киян стають учасниками міжнародних волонтерських та навчальних програм
  Наступний матеріал
  На засідання сесії Київради пустили 22 активістів
  Теги:
  Loading...