Скульптура
Скульптура Метінвест

За 10 років – 15 міжнародних премій: дизайнер Сергій Махно дивовижно поєднав українську та японську культури

Читайте по-русски
Художник мріє досягти світового визнання для українського стилю в архітектурі і дизайні

Унікальний архітектурний стиль, секрет якого криється в поєднанні української та японської культур, створений предметним вітчизняним архітектором Сергієм Махно, впізнають у всьому світі. Про це та про творчий шлях його автора, Сергія Махна, йдеться в рамках проєкту компанії "Метінвест" – "Робимо українське". Про це пише УНІАН.

Як відомо, в честь свого 15-річчя компанія розповідає про українців, які щодня створюють щось неймовірне для України і світу.

Неповторні архітектурні та дизайнерські ідеї Сергія під брендом Makhno підкорили світ – близько 600 об'єктів в 21 країні. Інтер'єри для кафе і барів, ресторанів і житлових маєтків. США, Бразилія, Італія, Велика Британія, Франція – і це ще не всі країни, де роботи Сергія здобули золото або призові місця на виставках і конкурсах.

"У нас близько 15 міжнародних премій, включаючи дві Red Dot, дизайн Property Awards, International Property Award, SBID, дизайн Bar & Restaurant. Ці всі премії отримали ми протягом останніх 10 років", – сказав Махно.

Стиль Сергія Махна унікальний і, на перший погляд, непоєднуваний, у ньому автор змішав українську і японську культури.

Японією архітектор захопився 10 років тому. Зокрема, філософією вабі-сабі, що перекладається як "скромна краса".

Художник мріє досягти світового визнання для українського стилю в архітектурі і дизайні. Художник вірить, що незабаром молодих професіоналів міжнародного рівня вчитимуть, що на рівні зі скандинавським, японським і іншими стилями є особливий і неповторний – український.

"Найголовніше – це сучасний український стиль з елементами дизайну вабі-сабі або японської філософії. Ми цю історію несемо в світі. Ми показуємо український дизайн, українську архітектуру в усьому світі. Останні 15 проектів – це основний наш напрямок. Це український стиль, і ми робимо українське", – пояснив Махно.

Як повідомляло видання, "Метінвест" запустив спецпроєкт "Металева зірка", в якому відомі українці розповідають, як виглядає процес виробництва сталі на гірничо-металургійних комбінатах.

Також видання з посиланням на сайт "Метінвесту", присвячений 15-річчю компанії, пише, що металургійна галузь і гірнича справа є одними з ключових сфер економіки України. За 15 років "Метінвест" заплатив 164 млрд грн податків і сплавив 142 млн тонн сталі. Також компанія за цей час інвестувала 10 млрд дол. у роботу своїх підприємств і 2,5 млрд грн в розвиток українських міст.

Попередній матеріал
"ОП три доби не реагує на зухвалий напад на Порошенка" – адвокати заявили про підтвердження версії про політичне переслідування
Наступний матеріал
В зоні ООС загинув український оборонець
Теги:
Loading...