З початку року у Києві сталося близько 300 проривів водогону

  З початку року у Києві сталося близько трьохсот проривів водогону.

  Лише сьогодні - труби прорвало більш ніж на десяти вулицях. Зокрема, на вулиці Сковороди, Саксаганського, Червонозаводській та проспекті Перемоги. Причина аварій - зношені труби. 20-ть відсотків із них є непридатними для використання і потребують заміни. Нагадаю, напередодні на вулиці Уборевича сталася масштабна аварія, у результаті якої - під асфальт провалилася автівка. Зараз на місці аварії - латають дірку. А у будинки - уже частково пустили воду. Повністю ліквідувати аварію - планують за кілька днів.

  Вікторія Яковлева, радник з питань інформаційної політики ПАТ АК "Київводоканал": "Труби рвуться і взимку, і влітку, і восени, і навесні. Коли є вода, коли є мінус - що буде? Крига. Тому це все ускладнює роботи. Ну я думаю, що встигнемо зараз зробити до цих великих морозів. Бо ж завтра чи півслязавтра говорять, що будуть дуже великі морози".

  Дмитро Дженджера, мешканець будинку по вул. Ушакова: "Вечером, як люди приходять з роботи є вода, а так цілий день не було. Наніч давали, сьогодні зранку знову відключили, мабуть з ремонтом із етім. Возять машини, там вона зараз стоїть з водою, з холодною питною. Такшо будем чекати. Ви ж бачите, яка тут аварія".

  Попередній матеріал
  Сприяти ухваленню змін до Бюджетного кодексу просить влада столиці Комітет з економічних реформ
  Наступний матеріал
  Енергозберігаючі електричні батареї встановили в одній із шкіл Київщини
  Теги: