З незвичним альтруїзмом зіштовхнулись мешканці лівого берега Києва

  З незвичним альтруїзмом зіштовхнулись мешканці лівого берега столиці. Там щоранку в час пік в місцях найбільшого скупчення людей волонтери задарма наливають гарячу каву.

  Переполох зчинився біля станції метро Лівобережна. Зумовили його волонтери з кавниками за плечима. Наливають вони задарма. Кавою благодійники хочуть зігріти містян, які позамерзали на зупинках.

  Олександр Сидорук, волонтер: "Багато народу. Всі на міську електричку, на метро. Доки дождешся маршрутку, то змерзнеш сильно".

  Хоча кияни й поспішають на роботу, але задля дармової кави все ж зупиняються.

  Перехожий: "Я люблю шару".

  Алла Лівандовська, киянка: "Не поверила, что такое может быть. А главное, что качество хорошее. Действительно кофе очень вкусный. В такой мороз это просто счастье. Хотелось бы, чтобы это было традицией".

  Навіть у каві "за дякую" українці шукають недоліки.

  Людмила Катаєва: "Кофе горькое, приятное, но мало аромата".

  Проте волонтери запевняють - більшість містян такою акцією приємно здивовані. Майже сорок літрів кави розійшлося менш ніж за годину.

  Олександр Варнін, волонтер: "Мы даже продавцов кофе угощали. Потому что они тоже не против. У них во-первых идет очень строгий учет, а у нас нет. Потому что это благотворительность, потому что это отношение к жителям Днепровского района".

  Хлопців із гарячою кавою за плечима можна зустріти в кількох місцях Дніпровського району. Помічали їх уже на Дарниці, Лівобережній та бульварі Перова. Хто організував дармові напої, містянам волонтери не зізнаються. Але обіцяють - зігрівати людей на зупинках будуть до закінчення лютих морозів.

  Ольга Сас-Тарасова, Андрій Верстюк, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У столичному зоопарку народилося мавпеня
  Наступний матеріал
  У прокат виходить кіноальманах "Закохані в Київ"
  Теги: