У столичному зоопарку народилося мавпеня

  У столичному зоопарку народилося мавпеня. Малюка назвали Тошкою. Дитинча належить до виду зеленої мартишки - це одні з найменших у світі мавп. Про нове поповнення зоопарку та про те, як зігрівають там звірів у люті морози - далі у сюжеті.

  Мама - Тутсі, татко - Мальчік. Новонародженому мавпеняті, вже за традицією, кличку обирають гуртом із журналістами. Обов`язкова умова - починатися вона має на літеру "Т". 

  Величезний список імен прислали читачі, які вже взнали про новину. Там навіть такі: Тимошенко, Тягнибок, Тигіпбко - ну так от хтось пожартував.

  Доглядальниці бояться: мавпи не зрозуміють. Просять щось простіше

  Працівник зоопарку: "Зупинимось, якщо всі згодні на ім`я Тоша. Тому що його легко вимовляти і буде понятно для мавпи також".

  Тошка народився 21 січня, та досі від мами ні на крок. Ще півроку вона годуватиме його своїм молоком

  Інна Гарбузюк, зоотехнік відділу приматів: "Вони самостійно народжуються, малюк народився вагою від 250-300 грам, маля відразу після народженя міцно обійняло маму і трималося і тепер тримається".

  Дорослі мавпи харчуються чотири рази на день: овочами, кашами, та фруктами. У люті морози до звичайного раціону додають ще й гарячі напої. А інколи дозволяють пригубити і червоне вино.

  Анжеліка Комарова, працівник відділу по зв'зкам з громадскістю: "Практика додавання кагору у нас є для тих самих приматів. Звичйно це дуже дозовано, це не означає, що там виставляється пляшечка і якось там не дай боже, щоб не призвичаїти".

  Зимові зміни у меню мають й інші тварини: їхній раціон роблять калорійнішим. Зокрема, дикі кішки  отримують на два кілограми м`яса більше, птахам додають кормів. У зоопарку запевняють: мерзнути тваринам не дають - усі теплолюбиві сидять у вольєрах. На вулиці гуляють лише птахи та парнокопитні.

  Світлана Одаренко, Андрій Аерстюк, "5 канал" 

  Попередній матеріал
  Дамбі Київської ГЕС не загрожує прорив
  Наступний матеріал
  З незвичним альтруїзмом зіштовхнулись мешканці лівого берега Києва
  Теги: