Дамбі Київської ГЕС не загрожує прорив

  Дамбі Київської ГЕС не загрожує прорив. Про це заявляє начальник Головного управління надзвичайних ситуацій Києва Віталій Пшеничний.

  Він спростував повідомлення у ЗМІ про те, що дамба не витримає цьогорічну повінь, а в столиці можливе підтоплення деяких районів. Чиновник запевнив - загата спроможна витримати не лише весняну повінь, а й будь-які ускладнення через погодні умови. Заспокоюють і в обл-адміністрації. Там створили комісію з техногенної безпеки, яка постійно контролює стан гідроспоруд і рівень води. Нагадаю, газета "Сегодня" поширила інформацію з посиланням на керівника профільного управління мерії про те, що  дамба може не витримати танення льоду товщиною з півметра.

  Віталій Пшеничний, начальник ГУ з питань надзвичайних ситуацій КМДА: "Дамба і сама ГЕС сьогодні знаходяться у технічно справному стані і працює стабільно, загрози немає ніякої щодо її руйнування. І те накопичення криги, яке є воно теж не загрожує київській дамбі".

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Ніякої загрози немає, не було і не має бути, тому шо дамба розрахована на певну кількість води, яка повинна бути в цьому водосховищі і спеціалісти над цим працють. У нас в обладміністрації створена комісія з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, фактично кожну неділю вона засідає".

  Попередній матеріал
  Нову концертну програму "Інакше" презентував у Києві лідер гурту ДДТ
  Наступний матеріал
  У столичному зоопарку народилося мавпеня
  Теги: