У прокат виходить кіноальманах "Закохані в Київ"

  У прокат виходить кіноальманах "Закохані в Київ". Він створений за аналогією до відомих кінозбірок - "Париж, же тем" чи "Нью-Йорк, ай лав ю". Це вісім коротких історій про любов на тлі столичних пейзажів. Усі відзняті молодими українськими режисерами. Чи вдалося їм освідчитися Києву в коханні - Ольга Петрів.

  "Закохані в Київ". Назва романтична, а кіно - не дуже. Місто, в якому холодно і нерадісно.

  Тарас Ткаченко, режисер: "Сьогодні сумно дивитися на Дніпрові кручі".

  Найпомітніший фільм кіноальманаху "Собачий вальс". Про Київ, який зникає, а разом із ним щезають й почуття. Двоє літніх людей - він і вона- живуть по сусідству. Та на них чекає розставання, бо їхні будинки от-от знесуть.

  Микола Олійник: "Її забирають і врешті решт і мене викинуть з цього будинку. Самий зворушливий момент, коли вона сходить по східцях, а я дивлюсь їй в очі. І оце сцена прощання".

  У головних ролях - Микола Олійник та Ада Роговцева. Вони на роялі грають прощальний вальс у своєму старенькому дворі, який незабаром поглине чергова новобудова.

  Тарас Ткаченко, режисер: "Це історія ностальгії, ностальгії за теплотою нашого міста. Я думаю, що кожен, хто тут більш-менш живе, - відчуває, що місто стає жорсткішим, динамічнішим, вихолощенішим".

  Закохані в Київ - у ньому ще й самотні. Фільм "Рука" - про непросту жіночу долю. Коли жінка тішиться присутністю однієї лише чоловічої руки. 

  Олег Борщевський: "Вот иногда женщине нужна хотя бы одна мужская рука, иногда женщине настолько одиноко,что ей нужно хотя бы оперется. Но при  этом мужчина даже в этой форме проявляет себя как мужчина".

  Київ відходить на другий план, коли в кадрі зірка Плейбою Даша Астаф`єва. В одному з фільмів альманаху Даша - київська відьма, яка зваблює  одразу двох москвичів. Перед спокусами й сама не встояла.

  Даша Астаф`єва, співачка: "Когда мы стали снимать наши диалоги с Сашей, это было на столько интимно и переполнено страсти и каких-то переживаний, что пришлось вырезать постельные сцены. Моя героиня пользуется мужчинами, как и все современные девушки".

  Крім відьми Астаф`євої містика - також в інших замальовках про Київ. Буде і нудне київське повсякдення, коли кожен наступний день у столиці схожий на учорашній.  

  Ольга Гібелінда, режисер: "Мы показали такую вот атмосферу спальных районов. То есть действие начинается с истории, когда любовь в семье заканчивается и люди сосуществуют рядом, после этого в их жизни начинается мистика". 

  Закоханих у Київ уже показали на кількох міжнародних фестивалях. Тепер стартує прокат.

  Володимир Хорунжий, продюсер: "Киев один из красивейших городов мира  и незаслуженно о нем мало знают. Альманах о нашем городе будет показан в практически всех бывших советских республиках и в Прибалтике".

  Чи закохається глядач у Київ після перегляду ще більше, творці гарантії не дають. Оспівувати  столицю не хотіли. Співає хіба що Іван Дорн. Він написав саундтрек до прем`єри.

  Ольга Петрів та Федір Угненко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  З незвичним альтруїзмом зіштовхнулись мешканці лівого берега Києва
  Наступний матеріал
  Європа та Азія у полоні зимової негоди
  Теги: