З 1 січня в Україні розпочинається оформлення біометричних паспортів

  Відповідно до умов лібералізації візового режиму ЄС для України, з 1 січня 2015 року розпочинається оформлення біометричних паспортів для виїзду за кордон.

  Про це повідомляє прес-служба Державної міграційної служби України, інформує "Публіцист".

  «Біометричний паспорт буде виглядати майже так само, як звичайний закордонний паспорт, відмінністю буде електронний чіп, вбудований в обкладинку паспортної книжки, а також спеціальна позначка на обкладинці, яка вказуватиме на присутність цього чіпа», - повідомляють у відомстві.

  На чіп записуватиметься інформація про особу власника, яка є на сторінці даних паспорта, а також біометричні дані – оцифрований образ обличчя, оцифрований підпис, та відбитки вказівних пальців рук.

  «Для оформлення біометричного паспорта необхідно звернутися виключно до підрозділу міграційної служби, де під час оформлення заяви буде здійснено фотографування та сканування відбитків пальців рук. Жодна особа або організація, окрім міграційної служби, оформити біометричний паспорт не зможе», - наголошують у міграційній службі.

  Також зазначається, що запровадження в Україні біометричних паспортів для виїзду за кордон є важливим кроком на шляху до безвізового режиму із Європейським Союзом, однак поїздки українців до країн-членів ЄС без віз будуть можливими лише після ухвалення відповідного рішення стороною Євросоюзу. У міграційній службі повідомляють, що таке рішення може бути ухвалене вже у травні 2015 року.

  Попередній матеріал
  24 воїни АТО зустрінуть Новий рік у дніпропетровському шпиталі
  Наступний матеріал
  Дід Мороз і Снігурка прийшли до лежачих поранених у київському шпиталі

  З кінця січня українці здаватимуть відбитки пальців для отримання шенгену

  З 2015-го року отримання євровізи через турагенції ускладниться

  Росіяни стали частіше просити притулку в Україні - міграційна служба

  Міграційна служба: набуття іншого громадянства не звільняє від відповідальності за злочини