Євромайдан дійшов і до спальних районів Києва

  Євромайдан дійшов і до спальних районів Києва. Зокрема, «свободівці» пікетували Деснянську РДА та створили там Народну раду.

   

  Близько трьох сотень мітингувальників зібралися під стінами тамтешньої райдержадміністрації. Вони вимагали від чиновників звільнити приміщення, оскільки вважають районну владу незаконною та нелегітимною. Активісти стверджують, що у райдержадміністрації вимагають хабарі із дрібних підприємців. Тож з десяток активістів, серед них народні депутати від партії «Свобода», підприємці і тамтешні мешканці створили новий орган самоврядування, який, за їхніми словами, працюватиме до моменту обрання легітимної влади.

  Валентина, підприємець: «На развиток нашого району, людям на зарплату. Ми сидимо й не знаємо що завтра буде. В нас нема, як то кажуть мараторятъ ставлять на землю. Щоб чесно написати заяву й сказати – я буду платити. Ось вам виділяють - добросовісно платіть. Ми раді цьому нам цього ніхто не дає».

  Андрій Іллєнко, народний депутат фракції ВО «Свобода»: «Сьогодні ми хочемо щоб цих людей почули. Ці люди хочуть щоби вони могли зайти всередину і висловити всі свої проблеми, які в них є. І щоби ці проблеми, які в них є були вирішені, а ті чиновники, які довели до цієї ситуації були звільнені».  

  Попередній матеріал
  Без керівників можуть залишитися 4-ри райони Києва [відео]
  Наступний матеріал
  Народна творчість на Євромайдані [відео]
  Теги:
  Loading...