Народна творчість на Євромайдані [відео]

  Народна творчість на Євромайдані. Вірші, музичні композиції та пейзажі з Грушевського - далеко не повний перелік того, чим нині дивують активісти. Подивитися на їхні витвори вже можна на Майдані Незалежності у Арт Центрі.  

   

  Олена Махно, «5 канал»: «Мистецтво на барикадах. За кілька місяців Євромайдан став не лише центром політичної боротьби, а й серцем народної творчості».

  Ранок на Хрещатику, 36 зустрічають під музику. Автор мелодії - митець за покликанням будівельник за фахом. Андрій Буднік на Євромайдан навідується часто. Каже - тут зустрів багато однодумців. 

  Андрій Буднік, музикант:«Это для сердца. Сердце єтим живет. Это нас возвышает, над нашими так сказать животними потребностями».

  Проза життя і у поезії євромайданівців. Поети народжуються чи не щодня. Андрій Кореленський - має технічну освіту, утім після кривавих подій 22 січня чоловік заговорив віршами.

  Андрій Кореленський, поет: «Слава медицине слава докторам. которие ночами спасали жизни нам. лезли в пекло чтоби нам помочь. Не думая о смерти ее ви гнали прочь».

  Історію життя євромайдану ілюструють і художники. Картини народжуються з під пензля аматорів.

  Богдан, охоронець: «Вогонь. Ось цей вони все малювали. Де беркут стояв о ту всю сторону от все, что там було».

  Нині до народних митців приєднуються й іноземні професіонали. Разом створюють нові музичні композиції. Зокрема, українсько-польська пісня в Ютубі протягом доби зібрала понад 200 тисяч переглядів.

  Олена Махно, Валентин Стрельцов, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Євромайдан дійшов і до спальних районів Києва
  Наступний матеріал
  Янукович відвідав круглий стіл «Демократичний процес і загроза радикалізму в Україні» [відео]
  Теги:
  Loading...