Як комунальники прибирають столицю

  Поприбирати дороги і вулиці Києва - закликає Головне управління контролю за благоустроєм. Це мають зробити балансоутримачі - до першого квітня. Йдеться про прибирання територій, розкопаних після ліквідації аварій на інженерних мережах або після планових робіт. Долучатимуть до благоустрою і містян. Їх запросять на загальноміський суботник у квітні. Нагадаємо, двомісячник із благоустою - стартував у понеділок. Що встигли прибрати за три дні комунальники - перевіряли наші кореспонденти.

  У пошуках чистоти знімальна група "5-го каналу" вирушила на Лівий берег столиці. Перших комунальників у помаранчевих жилетах пощастило зустріти лише за півтори години кружляння Деснянським та Дніпровським районами. Як виявилось - випадково. Полюють двірники за сміттям обабіч доріг. Бруду після зими вдосталь.

  В основном пластик, пакеты. Іще одну групу комунальників знайшли на Московському мосту.

  Працівники Київавтошляхмосту теж небагатослівні. Кажуть, роботи багато. У мешканців будинку на вулиці Волкова, 16 надія не на комунальників, а на свою сусідку. Жінка власнорУч зробила на подвір"ї їхнього будинку справжню казку.

  Хоч і господарює майстриня на території двірника, та на неї не ображається.

  Наталя Зленко, двірник: "Ні, не проти, не проти. Вона замітає і гребе - і я замітаю і гребу. Разом".

  Хто чим може допомагають і мешканці. Матеріали для декору нехитрі.  

  Микола Гордієнко, місцевий мешканець: "Ми дачники самі, так ми якісь квіти привозимо, хтось якусь чашку пинесе. І так потихеньку, потихеньку вони сюди виставляють. Всім подобається, люди приходять, фотографірують. Так що я щитаю - воно дуже непогано".

  Та внести бодай краплю чистоти у власний двір гаразд не усі кияни. На загальноміський суботник, що чекає на містян у квітні, йти не хочуть. За прибирання прибудинкової території віддали третину плати за комірне.  

  Двомісячник з благостурою закінчиться 16 травня. До того часу роботу комунальників має перевіряти спеціальна комісія. Перший рейд  відбудеться вже наступної середи.

  Світлана Одаренко, Роман Гриценко "5 канал".

  Попередній матеріал
  Пейзажна алея без Маленького Принца
  Наступний матеріал
  Активісти: Євро-2012 та нинішня влада - речі несумісні
  Теги:
  Loading...