Активісти: Євро-2012 та нинішня влада - речі несумісні

  Українська влада проти Євро-2012. Під таким гаслом - громадські активісти зіграли у псевдофутбол під аркою Дружби Народів. У матчі зіграли кияни в образах Леніна, Сталіна, Гітлера і Табачника. У такий спосіб - українські письменники та небайдужі кияни - виступають проти антиукраїнської діяльності нинішньої влади. Що з того вийшло - бачила Інна Неродик.

  Інна Неродик, 5 канал: "Поле для псевдофутболу обрали символічно - майданчик під аркою Дружби Народів. Саме неподалік цього місця невдовзі можуть з`явитися пам`ятники комуністичному режимові".

  Одні ворота, чотири гравці - і всі в одній команді. У ролі арбітра - з десяток киян. Ленін, Сталін і Гітлер - уособлення триєдинства зла. З ними заодно - найодіозніший, на думку активістів, політик - Дмитро Табачник. Правила гри прості.

  Організатори пояснюють - прийшли сюди не просто м`яча гамселити. Виступають проти радянізації української політики. Переконані - для країни, що прийматиме єврочемпіонат, це неприпустимо.   

  Сергій Пантюк, письменник: "Наша влада бреше Європі, витираючи комп`ютером на роликах Євро-2012 пам`ятник Леніну з Харківської площі. Не знаю, наш, можливо, накриють чимось, я не знаю, як вони будуть брехати, його ж будуть бачити в центрі міста, не кажучи вже по інших містах".

  Представників влади на матч не запросили. Їм відправили відкритого листа. У ньому - вимОги відреагувати на спротив громадськості.

  Андрій Кокотюха, письменник: "Засудити режим Сталіна на офіційному законодавчому рівні в Україні, визнати його диктаторським, прирівняти до режиму Гітлера і демонтувати пам`ятники Леніну хоча б тих містах, де проводяться матчі Євро-2012. Або так само офіційно заявити, чому це не можна зробити".

  Якщо ж реакція влади забариться, обіцяють надіслати листа до європейської спільноти. А поки що - радіють результатові матчу. Рахунок 15:0. Виграло українське суспільство.

  Інна Неродик, Сергій Клименко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Як комунальники прибирають столицю
  Наступний матеріал
  День працівника культури відзначили на Київщині
  Теги:
  Loading...