Пейзажна алея без Маленького Принца

  Пейзажна алея без Маленького Принца. Уночі вандали понівечили статую казкового героя Екзюпері. Вона простояла - лише кілька місяців. Зараз - міліція шукає злоумисників. Однак загрожує їм тільки штраф. Адже Маленький Принц - не має статусу пам`ятника.

  Ксенія Дворнікова, "5 канал": "Ще вчора ввечері ось тут стояла окраса Пейзажної алеї - скульптура Маленького Принца. Протрималася вона лише кілька місяців - вночі символ дружби та сумління зруйнували вщент".

  Вікна будинку, де живе пані виходять на Пейзажну алею. Ще вчора жінка милувалася скульптурами на Пейзажці, вночі почула дивні звуки, а зранку побачила те, що залишилося від скульптури. 

  Побачити, що там відбувалося вночі - неможливо - стверджують місцеві мешканці. Автор зруйнованої скульптури, Костянтин Скретуцький, дізнався про інцидент телефоном. Чоловік приїхав поглянути на те, що залишилося від героя твору Екзюпері, якого робив півтора місяця. Відновити цю скульптуру неможливо. Днями залишки приберуть, а от коли з’явиться новий Маленький Принц - невідомо. Шоковані ранковим подарунком і відвідувачі скверу. За 10-ть днів правоохоронці мають вирішити - чи порушувати справу про зруйнування скульптури - бо її за документами не існує, і статусу пам’ятника вона не має. Зловмисників шукають, якщо і знайдуть, то ті лише сплатять штраф.

  Голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригінець запевняє, ані держава, ані місто не несе відповідальності за ці витвори - бо на папері їх не існує.

  Фігури Маленького Принца є на Батьківщині Франсуа Екзюпері - у Франції - та у Сполучених Штатах Америки. Коли цей герой повернеться на Пейзажну Алею - поки що невідомо.
   
  Ксенія Дворнікова, Олексій Іванченков, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Складено фотороботи убивць судді Шевченківського райсуду
  Наступний матеріал
  Як комунальники прибирають столицю
  Теги: