Білочка
Білочка radon.com.ua

Як екологічні популісти вбивають українську екологію – що каже політолог

Читайте по-русски
За словами Бондаренка, чимало екоорганізацій не цікавляться широкими проблемами, а лише відпрацьовують гранти

Екологічний популізм вбиває навколишнє природне середовище, вважає політолог Кость Бондаренко. Про це повідомляє "5 канал".

Він наголошує, що влаштовуючи страйки чи пікетуючи підприємства за винагороду, т. зв. "активісти" шкодить українській екології.

"Сьогодні існує мода на цей екологічний популізм. І ця ж мода перекинулася і на територію України. Багато хто, очевидно, на цьому заробляє дивіденди – як не фінансові, то політичні. Ми просто не думаємо про наступні покоління, навіть не про наступні, а й про день завтрашній для себе, а сьогодні розпродаємо все, що тільки можна розпродати в Україні", – заявляє Бондаренко.

Він наголошує, що екологічні організації в Україні, які працюють на гранти, переймаються лише вузькими питанням. В той час як масштабними проблемами не цікавляться. І додає, що таких організацій немало.

"Багато хто вважає, що екологія – це надто вузька система. Екологічні організації ніби й працюють, але очевидно, що чимала кількість екологічних організацій працюють на гранти, і, відповідно, виступають з позиції: є грант, скажімо, – вони відпрацьовують", – додає Бондаренко.

Попередній матеріал
Рада продовжила мораторій на стягнення майна за валютними кредитами
Наступний матеріал
Синоптики прогнозують спеку на вихідних – подробиці
Теги:
Loading...