У Києві звільнено більше 30 керівників комунальних підприємств за порушення та збитки

  У столиці звільнили директорів 31-го комунального підприємства за результатами виявлених внутрішнім аудитом Київської міської державної адміністрації (КМДА) порушень на загальну суму 319 млн гривень.

  Про це під час засідання сесії Київської міської ради 9 грудня розповів керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

  "Тільки 52 перевірки показали, що бюджет Києва недоотримав за минулі періоди 84,2 мільйони гривень. Усього виявлено порушень фінансової дисципліни на 319 мільйонів гривень. Аби кожен із нас розумів: кожного робочого дня бюджет Києва втрачав 290 тисяч гривень", – сказав він.

  Нагадаємо, що перевірки розпочалися 1 липня і тривають досі. Наразі здійснено перевірку діяльності КМДА за 2013 рік та I-II квартали 2014 року. За словами Володимира Бондаренка, вже відкрито 27 кримінальних проваджень, решта матеріалів знаходяться на етапі відкриття.

  Крім того, звільнено 31-го директора комунальних підприємств Києва, і проводиться подальше оновлення кадрового складу КМДА. До відповідальності будуть притягнуті усі посадові особи, що будуть визначені винними у порушеннях.

  Також Володимир Бондаренко додав, що основні порушення були виявлені в департаментах міського благоустрою,транспортної інфраструктури, а також на окремих об'єктах департаментів охорони здоров’я та освіти.

   

  Попередній матеріал
  Нацбанк погрожує відібрати ліцензію у банків за порушення правил обміну валюти
  Наступний матеріал
  Болгарія, Греція та Румунія хочуть побудувати загальний газопровід

  КМДА не поспішає надавати киянам-учасникам АТО обіцяних земельних ділянок

  Київський Хрещатик не буде пішохідним - КМДА

  КМДА звітує, що столичні дороги від снігу очищає 240 одиниць техніки

  Відтепер кияни зможуть попередити скандальні забудови - КМДА