відкриті джерела

Вплив Коломойського на парламент значно збільшився, і він може диктувати свої умови, – Бронжуков

  Читайте по-русски
  У статті також говориться, що в партії "Слуга народу" під прямим контролем Коломойського перебуває до 30 народних депутатів

  Олігарх Ігор Коломойський значно збільшив свій вплив у парламенті IX скликання і може вже диктувати умови в плані прийняття необхідних для свого бізнесу законопроектів. Про це для статті "Сто щасливих днів Ігоря Коломойського" заявив політичний експерт Артем Бронжуков, передає 112.ua.

  "Безумовно, політична вага Коломойського в конфігурації, яка склалася у нинішньому скликанні Верховної Ради, набагато серйозніша, ніж була у складі минулого скликання. Це означає, що якщо потрібні йому законопроекти не будуть йти всупереч з лінією президента Зеленського та його команди, для них нескладно буде знаходити підтримку. У Раді нинішнього скликання Коломойського прямо підтримує група "За майбутнє". Крім того, пул лояльних до олігарха депутатів може і поповнитися за рахунок позафракційних депутатів, які завжди готові до когось приєднатися. У разі збігу інтересів не виключені і тимчасові союзи з депутатами фракції "Батьківщина": Коломойський і Юлія Тимошенко ніколи не приховували своїх досить теплих відносин", – сказав Бронжуков.

  У статті також говориться, що в партії "Слуга народу" під прямим контролем Коломойського перебуває до 30 народних депутатів. Ядро складає група "Справедливість", створення якої анонсував колишній ведучий "Грошей" Олександр Дубинський, "і до яких примикають депутати вихідці з великої сім'ї "1+1".

  "Непрямий вплив може бути і через "парашутистів Богдана": скільки їх серед маловідомих в своїй більшості депутатів партії, сказати складно, але очевидно, що більше десятка юристів було "спущено" на мажоритарні округи, до яких вони ніякого відношення не мали в принципі", – йдеться в матеріалі. 

  Попередній матеріал
  Фріз про звільнення фігуранта збиття МН17: "На видачі Цемаха Росії наполягали в Кремлі"
  Наступний матеріал
  Путін заявив, що переговори з Україною про обмін затриманими вийшли на заключну стадію
  Теги: