Скріншот відео

Влучно б'ють по цілях: яку зброю опановують курсанти академії Нацгвардії під час тренувань

Серед практичних навичок, які мають здобути на стрільбах майбутні випускники академії – зарядження і розрядження зброї та влучання по мішенях

Навчальні стрільби з різних видів озброєння розпочали курсанти академії Національної гвардії на Харківщині. Майбутні випускники військового закладу за два тижні мають засвоїти порядок зарядження та розрядження зброї та навчитися влучати точно в ціль.

Курсант академії Микола Дем'янишин має справу з різною зброєю ще з першого курсу. А от протитанковий гранатомет до цього часу вивчав лише в теорії. Нині на полігоні відпрацьовує навички на практиці. Має поцілити в уявного супротивника на відстані у тисячу сто метрів.

"Складності були із хвилюванням. Перший раз все ж таки. Зібрав волю в кулак, та зробив влучний постріл в ціль", – пригадує курсант.

Серед практичних навичок, які мають здобути на стрільбах майбутні випускники академії – зарядження і розрядження зброї та влучання по мішенях. Напередодні курсанти пройшли обов'язкові стрілецькі тренування. Нині вправи виконують самостійно. Серед озброєння є і новітні розробки.

"Вивчаються кулемети, вивчається пушка, яка на озброєнні перебуває, програма була перероблена. Курсант, який прибув з нашого навчального закладу, він вже вміє працювати з озброєнням, яке тільки надходить до лав Національної гвардії", – пояснює заступника начальника кафедри озброєння та стрільби Володимир Афанасьєв.

"Танк у нас одна з цілей, група піхоти, що відступає, кулеметний розрахунок, які нам необхідно уразити в обмежений час з якомога найбільшою швидкістю. Ми на моніторі їх бачимо. Ось ці позначки умовно відображають нам танки. Дана система обладнана тепловізором, який дозволяє нам бачити як в ночі, так і в день ці цілі, які нам треба знешкодити", – пояснює курсан Олександр Ільченко.

Нова розробка харківських конструкторів – потужна бойова машина БТР-4Є вже на озброєнні української армії. Опановувати цю техніку курсанти почали ще в академії – займалися на тренажерах. Нині на полігоні працюють в умовах, максимально наближених до бойових, з використанням справжніх бойових набоїв.

Вишкіл на полігоні, в якому беруть участь більш як сотня курсантів академії, триватиме тиждень.

Оксана Нечепоренко, В’ячеслав Кузьменко, "5 канал"

Дивіться також:

Десантна переправа й плавальний транспортер: як гартуються курсанти ЗСУ – ФОТО

Навчання курсантів на Львівщині
/
Навчання курсантів на Львівщині
/
Навчання курсантів на Львівщині
/
Навчання курсантів на Львівщині
/
Навчання курсантів на Львівщині
/
Навчання курсантів на Львівщині
/
Навчання курсантів на Львівщині
/
Навчання курсантів на Львівщині
/
Навчання курсантів на Львівщині
/
Навчання курсантів на Львівщині
/
Навчання курсантів на Львівщині
/

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": журналіст, телеведучий і блогер (ВАТА TV) Віктор Литовченко в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
На Рівненщині горів тепловоз – відео
Loading...

Загартовані полум'ям: як бійці НГУ виборювали право носити берет із відзнакою

Українські армійці проведуть масштабні навчання в Азовському морі – РНБО

Ефектні "каруселі" та "гойдалки": видовищні фото з тренувань 93-ої ОМБр

У Харкові Audi "пішла в лобову з трамваєм": троє потерпілих

Для сучасного ведення бою: особливості оновлених БТРів і танків, якими поповнять ЗСУ

СБУ звинуватила харківського чиновника в держзраді