Володимир Зеленський провів переговори з Ігорем Коломойським
Володимир Зеленський провів переговори з Ігорем Коломойським Facebook / Офіс Президента України

Візит Коломойського в ОПУ сигналізує, що влада погоджується з діями і заявами олігарха – Фурса

  Читайте по-русски
  А для депутатів це знак голосувати за президентські законопроекти, "переписані з інтерв'ю" олігарха

  Візит олігарха Ігоря Коломойського в Офіс президента, де з ним зустрівся не лише Володимир Зеленський, але й усе інше вище керівництво країни, – є потужним сигналом того, що влада згодна зі словами і діями Коломойський. Це також дає олігарху право так говорити і робити надалі, вважає інвестиційний банкір Сергій Фурса.

  Як він пише у Facebook, таким чином влада дала сигнал чиновникам і керівникам держпідприємств про те, хто тепер "їхній тато". Для депутатів це знак голосувати за президентські законопроекти, "переписані з інтерв'ю" олігарха. А для суддів – приймати "правильні" рішення в справах "Приватбанку", вважає Фурса.

  "Це сигнал усім іноземним інвесторам. Адже Зеленський зробив фото не з менеджментом Криворіжсталі, на яку наїжджають силовики, а з олігархом, який закликає націоналізувати Криворіжсталь... Це фото дає добро СБУ продовжувати кошмарити найбільшого інвестора, а значить і всіх інших інвесторів теж, аж до перспективних ІТшніков", – наголошує Фурса.

  З його слів, в Україні починається епоха безсоромності: "Високий рейтинг кружляє голови. І тепер ви можете творити що завгодно".

  Попередній матеріал
  WizzAir підняв тарифи на додаткові послуги – які саме
  Наступний матеріал
  Достроковий розпуск складу ЦВК погодив комітет Ради
  Теги: