Від завтра холодна вода для киян подорожчає

  Вже від завтра холодна вода для киян подорожчає. Попри обіцянки мерії не підвищувати тариф, він зросте на 18 копійок. Зараз кубометр холодної води коштує три гривні.

  У Нацкомісії регулювання ринку комунальних послуг пояснили: до таких змін змушені вдатися через здорожчання реагентів на чистку води, енергоносіїв, пального та підвищення мінімальної зарплати. Натомість, в Інституті міста нарікають: у договорах, які кияни уклали з комунальниками - одна ціна, а у квитанціях - інша. Відтак, різниця між тарифами коливається від 50 копійок до гривні, надбавку встановлює ЖЕК. Тож у березні, кажуть експерти, ціна за кубометр холодної води може бути більшою, аніж 3 гривні 18 копійок.

  Олександр Сергієнко, директор Інституту міста: "Ціна на холодну воду плюс водовідведення холодної води - 2,87 за куб. А платіжка мені приходить - 3.50. Невідомо, яким чином пан Попов, чи з допомогою "Київводоканала", чи ні, встановив свій тариф".

  Вікторія Яковлєва, представник "Київодоканалу": "Київодоканал постачає воду до будинку, але не постачає її в квартиру. Цим всім займаються і опікуються ЖЕКи. Тому, якшо є тариф 3 гривні (я маю на увазі, стара ціна) то це - ціна, яка є у "Київодоканала".


   

  Попередній матеріал
  Астрологи і нумерологи застерігають перед виборами мера у високосний рік
  Наступний матеріал
  На Київщині з`явиться найбільший в Україні хлібокомбінат
  Теги: