На Київщині з`явиться найбільший в Україні хлібокомбінат

  Найбільший в Україні хлібокомбінат невдовзі з`явиться на Київщині. Завдяки проекту в обладміністрації планують забезпечити хлібом не лише область, але й столицю. А ціни на продукцію протягом найближчих років - обіцяють не піднімати.

  На хлібокомбінаті площею 15 тисяч квадратних метрів, з 5-ма виробничими лініями, виготовлятимуть хлібобулочні та кондитерські вироби. Будівельники обіцяють - всі найновіші технології будуть зосереджені тут.

  Андрій Оглоданий, директор підприємства: "В нас залучені всі нові технології, все, що є на ринку Європи та світових лідерів, що є найкраще, буде залучене в нас. Зараз вивчається кон`юктура Київського регіону, споживацькі інтереси, що буде цікавити людей тут - і буде випускатись продукція під них".

  Потужності комбінату вистачить, аби випікати по 250 тонн хліба на добу. Там уперше в Україні використовуватимуть технологію безтарного зберігання борошна.

  Працівник: "На комбинате будет месячный запас муки стратегический, который не будет ни на один день снижен. Я думаю, что будет правильно, если в Киевской области будет полугодовой запас муки, чтобы мы не зависели ни от погодных условий, ни от коньюктуры рынка и прочих економических показателей, которые могут повлиять на цену".

  Ціна на хліб, який виготовлятимуть на цьому комбінаті, не зростатиме протягом трьох років. Досягти цього планують завдяки новітнім енергозберігальним технологіям. Це дозволить Київщині не залежати від столичних виробників хліба.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Тут торгова сітка, буде біля 500 магазинів торгівлі, розташованих в містах і районах Київщини. Це надзвичайено важливий проект для розвитку Київщини. Сьогодні є конкуренція, і якщо будуть хлібобулочні вироби значно дешевші - зрозуміло, що цей товар буде користуватися попитом".

  Завершити будівництво приміщення обіцяють уже за 2 місяці. За півроку, кажуть в адміністрації, хлібокомбінат запрацює. А разом із недорогим соціальним хлібом в області з`явиться більше 3-х з половиною тисяч робочих місць.

  Ольга Сас-Тарасова, Микола Лєбєдєв, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Від завтра холодна вода для киян подорожчає
  Наступний матеріал
  Біля Бортничів з`явиться новий притулок для тварин
  Теги: