Астрологи і нумерологи застерігають перед виборами мера у високосний рік

  Двадцять дев`яте лютого - день, який випадає раз на чотири роки. Але впливає ця дата - на усі триста шістесят п`ять днів - запевняють астрологи та нумерологи. Високосний рік уважають негативним для більшості починань. Чи вплине це на вибори мера столиці та Київради - цікавились кореспонденти 5 каналу.

  Олена Калантарова, асторолог: "Могу сразу сказать: это катастрофа. Даты выборов - просто такое впечатление, что просто специально, специально подбираются такие даты, которые - ну нельзя делать".

  Асторолог Олена Калантарова - проти виборів цьогоріч. Хто б  із кандидатів не переміг - йому буде непереливки. Бо так сказали зорі.

  Олена Калантарова, астролог: "Луна без курса - это власть коллективного бессознательного. То есть, невозможность харизматическому лидеру контролировать ситуацию. То есть, мы выбираем человека, на которого возлагаем надежды, а, собственно, пространство не делегирует ему эти полномочия". 

  Не сприяють воєвиявленню киян у високосний рік і цифри. Нумеролог Олена Савіна пояснює: у 2012-му майже немає вдалих для виборів дат. Для головних кандидатів на крісло мера - Олександра Попова і Віталія Кличка - порахувала:

  Олена Савіна, нумеролог: "С 12-го марта по 4-е апреля - это ретроградный Марс. Все, что б мы не делали - потом не имеет никаких последствий. То есть, я уважаемым кандидатам пожелаю, если есть возможность, все делать с середины апреля. Более благоприятно у Попова. У него как бы получается, что верхние силы стоят на его стороне".

  Іншу відповідь у своїх розрахунках отримав центр, що провів опитування киян. За їхніми даними, лідирує Віталій Кличко.

  Соціолог: "Дистанція між ними складає менше трьох відсотків. Як серед всіх опитаних, так серед всіх, хто збирається прийти на вибори".

  Магією цифр - щоправда, у свій спосіб - користуються і політтехнологи.

  Тарас Березовець, політтехнолог: "Часто використовується такий прийом, наприклад, обігрується номер в списку. Якщо це 5 - кажуть політтехнологи, що це дуже вдалий номер і уся компанія пройде на п`ятірку".

  Утім, ані офіційних кандидатів, ані самої дати виборів поки що немає. У кулуарах кажуть про 8 липня: рівно за тиждень після футбольного Євро киян попросять обрати мера.

  Тарас Березовець, політтехнолог: "Організатори цих виборів сподіваються, що буде певна ейфорія від проведення у місті Києві Євро, місто буде в гарному стані, це буде літо. І велика частина киян буде перебувати за межами міста. Це молоді виборці, студенти. А традиційний київський електорат - "бабушки Черновецького" - вони будуть в Києві і саме вони будуть вчегове робити вибори в столиці".

  Та чи зіграє футбольний чемпіонат на руку владі - під сумнівом. Адже і самому змаганню зорі не надто усміхаються.

  Олена Калантарова, астролог: "Если говорить о каких-то возможностях спортсменов, будет действительно очень тяжелое соревнование, потому что соревнование начинается в ауру - в серию аур затмений летом. Если говорить о том - окупится или не окупится, то не окупится конечно. Тут и астрологом не надо быть". 

  А от кияни цифрами не надто переймаються: відповідальність покладають не на дати, а на політиків.

  Світлана Одаренко, Валерій Савицький, Юрій Підлісевич, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Торнадо у США - 1 людина загинула
  Наступний матеріал
  Від завтра холодна вода для киян подорожчає
  Теги: