Володимир Гусак
Володимир Гусак Володимир Гусак / Facebook

Вантажоперевезення перерозподіляються на інші види транспорту – Гусак

Читайте по-русски
Торік "Укрзалізниця" втратила 5% вантажоперевезень. Це близько 18 мільйонів тонн

Підвищуючи тарифи на перевезення, "Укрзалізниця" з року в рік втрачає їхні обсяги. Про таке заявив народний депутат, член транспортного комітету ВР Володимир Гусак, виступаючи на нараді в Державній регуляторній службі, йдеться на сайті Мінпрому.

"Укрзалізниця" підвищує тарифи, але після цього втрачає частину клієнтів, які переходять, зокрема, і на автомобільний транспорт. Яка реакція на це "Укрзалізниці" і що ми бачимо зараз? Знову підвищити тарифи! Але це порочне коло, тому що чергове підвищення тарифів – це нова втрата обсягів вантажоперевезень", – переконаний нардеп.

Крім того, Гусак звертає увагу на те, що 2018 року "Укрзалізниця" втратила 5% вантажоперевезень або близько 18 млн тонн. Натомість автомобільні перевезення торік зросли на 65 млн тонн.

"І це не дуже добре, оскільки ці автомобільні перевезення вбивають українські дороги, особливо на півдні країни. І ті гроші, які ми знайшли, щоб хоч якось відбудовувати дороги, вони пропадають", – наголошує член транспортного комітету ВРУ. 

За його словами, за умови проведення грамотної тарифної політики, "Укрзалізниця" могла би в минулому році залучити додатково не менш як 30 млн тонн вантажів, які перейшли до автомобільних перевізників.

"У мене є великі побоювання, що зараз ми матимемо чергове підвищення тарифів, і знову будуть втрачені великі обсяги вантажоперевезень", – каже Гусак.

Попередній матеріал
У Києві може втричі зменшитися кількість МАФів: як реагують на запропоновані нові правила дрібні підприємці
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – завершено
Теги:
Loading...