Вантажівкам заборонили їздити Києвом вдень

  Київська міська адміністрація заборонила вантажним автомобілям транзитний рух Києвом протягом дня. Обмеження набуде чинності з 1 травня. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Денис Басс.
  Вантажним автомобілям дозволять проїзд Києвом лише з 8-ї вечора до 7-ї ранку і лише деякими вулицями.

  Денис Басс наголосив, що міська влада провела велику підготовчу роботу. Зокрема, керівництво області та ДАІ облаштувала майже півтисячі майданчиків для простою авто. Також домовилися з митною службою про винесення 16 складів. При цьому в окремих випадках проїзд вдень дозволять, але лише за окрему плату - місячний абонемент коштуватиме близько 5 тисяч гривень.
  ***

  Наводимо повний текст розпорядження.

  ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  (КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ
  11.03.2008 № 323
  м. Київ
   
   Про додаткові заходи щодо впорядкування руху вантажного автотранспорту в місті Києві
   
  Відповідно до статей 5, 6, 9 Закону України "Про дорожній рух", статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою поліпшення організації дорожнього руху та його безпеки, поліпшення екологічного стану та підвищення пропускної спроможності вулично-шляхової мережі м. Києва:
  1.      Заборонити з 01.05.2008 заїзд вантажного транспорту загальною масою більше 4,5 тонни в межі міста Києва з 07-00 год. до 20-00 год.
  2.      Рух транзитного вантажного транспорту територією міста Києва з 01.05.2008 дозволити лише по проспекту Бажана, Столичному шосе, вулиці Академіка Заболотного, площі Одеській, Кільцевій дорозі, проспекту Академіка Палладіна, площі Гостомельській, вулиці Міській (на ділянці від площі Гостомельської до перехрестя з Гостомельським шосе), Гостомельському шосе, Новій дорозі (Київського міського напівкільця), проспекту Мінському, площі Тараса Шевченка, вулиці Полярній, вулиці Богатирській, площі Тульській, проспекту Московському, проспекту Ватутіна, площі Керченській, вулиці Братиславській, проспекту Броварському з 20-00 год. до 07-00 год.
  3.      Заборонити з 01.05.2008 в`їзд вантажних транспортних засобів з дозволеною максимальною загальною масою понад 4,5 тонни (якщо дорожніми знаками не обумовлено іншого), а також тракторів, самохідних машин і механізмів (крім автомобілів аварійних та оперативних служб) в центральну частину міста Києва, обмежену наступними вулицями і площами:
  - пл. Перемоги – Повітрофлотський шляхопровід – вул. Чорновола – вул.Глибочицька – вул. Верхній (Нижній) Вал – вул.Набережно-Хрещатицька – Набережне шосе – бульвар Дружби народів – площа Либідська – вул.Горького – вул.Саксаганського – пл.Перемоги.
  Заїзд вантажного транспорту з швидкопсувним вантажем в центральну частину міста дозволити в період з 20-00 год. до 07-00 год.
  У невідкладних випадках для заїзду вантажних автомобілів з дозволеною максимальною загальною масою понад 4,5 тонни у центральну частину м. Києва діє порядок видачі відповідних перепусток, затверджений наказом Головного управління транспорту, зв`язку та інформатизації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.01.2007 № 2, який зареєстровано в Головному управлінні юстиції в місті Києві 25.01.2007 за № 2/737.
  4.      Головному управлінню з питань торгівлі та побуту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити відповідні заходи щодо забезпечення власниками закладів торгівлі, які розташовані у центральній частині м. Києва, обмеженій вулицями і площами, визначеними пунктом 3 цього розпорядження, перевезень товарів вантажними автомобілями загальною масою понад 4,5 тонни з 20-00 год. до 07-00 год.
  5.      Заборонити з 01.05.2008 в період, коли температура повітря більше ніж +28ºС, рух великовагового транспорту загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн на окремих вулицях та дорогах м. Києва з 10-00 год. до 22-00 год.
  6.      Визначити відповідальним за спостереження перевищення допустимих норм температури повітря (понад +28ºС) та інформування управління ДАІ ГУ МВС України в м. Києві для здійснення заходів щодо заборони руху великовагового транспорту загальною вагою понад 24 тонни КК "Київавтодор".
  7.      Головному управлінню контролю за благоустроєм міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з метою уникнення забруднення дорожнього полотна вулично-шляхової мережі міста забезпечити постійний контроль за організаціями, які здійснюють перевезення вантажівками в місті, щодо недопущення просипання та проливання на дорожнє полотно вулиць та доріг міста сипких та рідких будівельних матеріалів.
  8. Просити Київську регіональну митницю:
  8.1.   Не видавати та не погоджувати ліцензії та дозволи суб`єктам зовнішньоекономічної діяльності на право відкриття та експлуатації митних ліцензійних складів та складів тимчасового зберігання на території міста, з метою винесення їх за межі міста.
  8.2.   Погодити з Головним управлінням транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та управлінням ДАІ ГУ МВС України в м. Києві схему руху вантажного транспорту територію міста до митних комплексів за адресами:
  -        вул. Новопирогівська, 58, ВМК AT "Українська автомобільна корпорація";
  -        Столичне шосе, 100, ВМК ТОВ "Атлантік";
  -        вул. Малинська, 20, ВМК ВАТ "Київське автотранспортне підприємство 13054";
  -        вул. Богатирська, 1, ВМК ТОВ "Фрозен Фріо";
  -        вул. Туполєва, 23, ВМК ЗAT "Київтрансекспедиція".
  9. Комунальному підприємству "Київдорсервіс":
  9.1. Виступити замовником розробки і погодити Схему маршрутного орієнтування та Схему заборони руху вантажного транспорту в період, коли температура повітря більше ніж +28ºС, на вулично-шляховій мережі м. Києва та на території Київської області.
  9.2. Відповідно до розроблених схем, передбачених у підпункті 9.1 цього розпорядження, провести роботи із виготовлення та встановлення відповідних технічних засобів регулювання дорожнім рухом в термін до 30.04.2008.
  10. Головному управлінню транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):
  10.1. Спільно з Головним управлінням з питань взаємодії з засобами масової інформації та зв`язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в місячний термін підготувати відповідну інформацію для учасників дорожнього руху, розмістити її в засобах масової інформації та звернутись через Департамент автомобільного транспорту Міністерства транспорту та зв`язку України, Департамент ДАІ МВС України та інші республіканські організації з проханням проінформувати інші регіони України про введені обмеження в русі вантажного транспорту по м. Києву та через м. Київ.
  10.2. Як головному розпоряднику бюджетних коштів здійснити фінансування робіт, передбачених підпунктом 9.2 пункту 9 цього розпорядження, за рахунок перерозподілу асигнувань.
  11. Просити управління ДАІ ГУ МВС України в м.Києві та управління УДАІ ГУ МВС України в Київській області з 01.05.2008 розпочати контроль за виконанням пунктів 1, 2, 3, 5 цього розпорядження.
  12.    Управлінню інформаційного забезпечення апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Головним управлінням з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розробити тексти повідомлень про обмеження руху вантажного транспорту у м.Києві та погодити їх з Головним управлінням транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та управлінням ДАІ ГУ МВС України в м.Києві.
  13.    Головному управлінню з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) передбачити місця розташування рекламних засобів на основних в`їздах до м.Києва і на території Київської області та розмістити повідомлення, передбачені пунктом 12 цього розпорядження.
  14.    Просити Київську обласну державну адміністрацію:
  14.1. Погодити місця розташування (схеми, передбачені підпунктом 9.1 цього розпорядження) технічних засобів регулювання дорожнього руху (дорожні знаки, інформаційні табло тощо) для їх встановлення комунальним підприємством "Київдорсервіс" на території Київської області;
  14.2.  Погодити місця розташування рекламних засобів на території Київської області.
  14.3.  Опрацювати питання можливості власників існуючих логістичних центрів, автотермінальних комплексів, митних ліцензійних складів, а також об`єктів дорожнього сервісу, які мають площадки для відстою вантажного транспорту, розміщені на території Київської області, здійснювати на відповідних умовах відстій вантажних транспортних засобів у години, коли рух територією м. Києва заборонено.
  15. Керівникам підприємств вантажного транспорту, розташованих в центральній частині міста, визначеній у пункті 3 цього розпорядження, погодити з Головним управлінням транспорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та управлінням ДАІ ГУ МВС України в м.Києві схем заїзду та виїзду вантажних транспортних засобів до центральної частини міста.
  16. Керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, які мають вантажні автомобілі та механічні транспортні засоби, провести з водіями цих транспортних засобів роз`яснювальну роботу та забезпечити виконання цього розпорядження.
  17. Визнати такими, що втратили чинність:
  17.1. Пункти 1, 2, 7, 8 розпорядження Київської міської державної адміністрації від 10.07.2006 №1040 "Про деякі заходи щодо впорядкування руху вантажного транспорту в м.Києві" (із змінами та доповненнями, внесеними розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 18.01.2007 № 9).
  17.2. Пункти 1, 2 розпорядження Київської міської державної адміністрації від 18.01.2007 № 9 «Про внесення змін та доповнень до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 10.07.2006 N 1040».
  18. Першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Бассу Д. Я. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.
  19. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов`язків.
   
  Голова                                                       Л.Черновецький
  Попередній матеріал
  Чотири обленерго потрапили у перелік на продаж
  Наступний матеріал
  Росія захищатиме сепаратистів у СНД
  Теги:
  Loading...