Чотири обленерго потрапили у перелік на продаж

  Акції чотирьох обленерго таки продають. Згідно із урядовим розпордяженням, 60%+1 акція "Дніпроенерго", "Донбасенерго", "Захід" та "Центренерго" мають бути передані в управління фонду держмайна для подальшого продажу.
  Решта акцій цих підприємств, а це від 20 до 26%, має лишитися в управлінні НАК "Енергетична компанія України". Серед пакетів, що пропонуються до продажу суперечливим залишається питання скорочення державної частки "Дніпроенерго" від 70 до 39,5 відсотків. Виною цьому додаткова емісія, результатів якої в уряді не визнають. В Cекретаріаті Президента, погоджуються із урядовцями, і переконані, що контрольний пакет підприємства належить державі, проте сумніваються у необхідності продажу всіх теплогенеруючих активів.

  Нагадаємо, раніше голова Фонду держмайна Валентина Семенюк звернулася до Антимнопольного комітету с проханням надати висновки, щодо результатів продажу Одеського припортового заводу, Укртелекому та шести обленерго. Такі дії вона пояснила вимогами Указу Президента щодо забезпечення національної безпеки у сфері приватизації, згідно з яким на певний час забороняється продаж стратегічних об`єктів.
  Попередній матеріал
  Секретаріат Президента очікує інфляцію у 12%
  Наступний матеріал
  Вантажівкам заборонили їздити Києвом вдень
  Теги:
  Loading...