Росія захищатиме сепаратистів у СНД

  Посилити захист народів Абхазії та Південної Осетії а також розширити контакти із Придністров`ям - таке рішення сьогодні ухвалила російська Держдума щодо невизнаних республік.
  ЇЇ депутати також постановили звернутися до Президента із проханням подумати про те, чи варто підтримувати незалежність бунтівних територій. Народні обранці особливо звертають увагу на ситуації в Грузії - намір влади долучитися до НАТО перешокджає об`єданню народнів на її території - стверджують думці. Офіційний Тбілісі пообіцяв із реакцією не забаритися. Парламент має ухвалити рішення у відповідь наступного тижня.

  Олексій Островський, голова думського комітету у справах СНД: "К сожалению, однако, мировое сообщество не понимает происходящего. И должно осознать, что отныне процесс урегулирования конфликтов на територии содружества независимых государств не может рассматриваться в ином контексте, кроме как в тесной связке с косовским решением.  //  Мы должны внимательным образом обратить свое внимание на желание народов Абхазии и Южной Осетии быть независимыми и на их единую позицию о том, что никогда они не будут в составе единой Грузии".
  Попередній матеріал
  Вантажівкам заборонили їздити Києвом вдень
  Наступний матеріал
  Католики відзначають Страсну П`ятницю
  Теги:
  Loading...