Іван Ліптуга / Facebook

В Україні створена Національна туристична організація

  В установчому засіданні НТО взяли участь галузеві асоціації та організації, представники компаній "Укразлізниця", "Міжнародні авіалінії України", Visa, Google, InterContinental, GST Group тощо

  В Україні створена Національна туристична організація (НТО), повідомив директор департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі Іван Ліптуга на сторінці у Facebook.

  Установчі загальні збори засновників НТО відбулися 5 грудня, їх відкрив перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. За словами Ліптуги, НТО потрібна для консолідації бізнесу туристичного сектора України, її робота буде спрямована на приведення сектору туризму до найбільш збалансованої і стійкої моделі розвитку.

  "Мета НТО – створити постійно діючу мережу-платформу об'єднання регіональних, міських і галузевих туристичних організацій для підвищення якості національного туристичного продукту, розвитку системи професійних знань і підготовки фахівців, а також всього комплексу маркетингу туристичного бренду України на внутрішньому і глобальному ринку", – пояснив директор департаменту туризму і курортів.

  Згідно з повідомленням, в установчому засіданні НТО брали участь регіональні та міські туристичні асоціації Києва, Одеси, Львова, Херсона, Миколаєва, Тернополя та Харкова; галузеві асоціації та організації, представники науки і освіти; компанії "Укразлізниця", "Міжнародні авіалінії України", Visa, Google, InterContinental, GST Group тощо.

  Читайте також: Туризм під час війни може ефективно вплинути на зовнішню політику - екс-голова Мінтуризму АРК

  Попередній матеріал
  Парубій завчасно закрив Раду - вичерпався порядок денний
  Наступний матеріал
  "Я б вас всіх позвільняв!": Гройсман обурився провалом приватизації ОПЗ

  Українські туристи заполонили узбережжя Анталії

  Окупанти наказали реєструвати усіх туристів, які наважаться приїхати до Севастополя

  Туризм під час війни може ефективно вплинути на зовнішню політику - екс-голова Мінтуризму АРК

  Сьогодні життя кримчан опустилося нижче рівня 90-х – екс-міністр курортів і туризму