Туман
Туман 5.UA / Фото: Катерина Амеліна

В Україні не контролюють обсяги шкідливих викидів від авто та пожеж, натомість у всьому звинувачують промисловість – експерти

  Читайте по-русски
  Що стосується навантаження автомобільного на Київ, то місто дійсно перевантажене, – зауважив Олександр Швець

  Під час локдауну повітря у багатьох європейських столицях стає чистішим у зв’язку зі зменшенням руху транспорту. Однак в Україні ситуація протилежна. На цьому наголошують експерти, йдеться в сюжеті "5 каналу".

  "Невтішні дані ВООЗ говорять про те, що Україна посідає 5 місце у Європі за смертністю від хвороб спричинених забрудненням повітря. І 15 місце у світі за цим же рейтингом. Забруднення повітря провокує такі хвороби як серцево-судинні та легеневі", – наголосила експертка центру екологічної ініціативи "Екодія" Марина Ратушна.

  Експерти вказують на поширені маніпуляції про те, що головним джерелом викидів є промисловість. При цьому замовчуються масштаби забруднення повітря від лісових пожеж та автотранспорту. Для прикладу – обсяги викидів від автотранспорту – взагалі нерегульовані, в Україні їх не відстежує жоден контролювальний орган.

  "Що стосується навантаження автомобільного на Київ, то дійсно Київ перевантажений. І зараз час уже звертати увагу на якесь регулювання автотранспорту", – зауважив експерт Всеукраїнської спілки автомобілістів Олександр Швець.

  Попередній матеріал
  Зеленський та Путін можуть зустрітися лише в нейтральній країні – Кравчук
  Наступний матеріал
  90% забруднення повітря у Києві припадає на викиди від автомобілів – еколог
  Теги:
  Loading...